PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Dalekohled Yukon Point 10x42

Dalekohled Yukon Point 10x42Dalekohled Yukon Point 10x42
Kód zboží: 22152
Dalekohled je výborným společníkem pro poznávání krás přírody, výprav na dobrodružné cesty a pod. Má široké zorné pole, kompaktní velikost, je lehký a příjemně se drží.
Cena s DPH4209 Kč
Cena bez DPH3508 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Dalekohled je konstruován s použitím moderní optické soustavy Roof . Vyznačuje se lineárním tvarem s kompaktní délkou a šířkou . Obraz zachovává světlost , kontrast a ostrost i za nepříznivých světelných podmínek . Další vlastností optické soustavy dalekohledu Point je zobrazení bez geometrické transformace obrazu a také s tím související zachování ostrosti obrazu v krajích zorného pole . Antireflexní vrstvy dalekohledu a potlačována barevná vada minimálně ovlivňují barevné podání obrazu a zachovávají barevné podání naturálním a přirozeným .
Konstrukce tělesa dalekohledu je kovová a potažená gumou , tlumící menší nárazy a chránící těleso před deštěm apod. .. Povrch gumy je zdrsněný a umožňuje příjemné a jisté držení dalekohledu . Dalekohled je utěsněn ( vysoký stupeň voděodolnosti - certifikace IPX7 ) a napuštěn dusíkem zamezujícím vnitřnímu orosení při přenesení dalekohledu z mrazu na teplo .
Dalekohled je výborným společníkem pro poznávání kras přírody , výprav na dobrodružné cesty a pod .. Má široké zorné pole , kompaktní velikost , je lehký a příjemný do ruky . Zvětšení dalekohledu je optimální k dlouhému pozorování dalekohledem z ruky .
Dalekohled má řadu nových konstrukčních řešení zvyšujících jeho uživatelskou hodnotu a komfort při použití. Jako jediný dalekohled na světě dalekohled Point má konstrukci výklopných krytek objektivu s magnetickou fixací . V zavřené poloze krytky zakrývají objektivy a chrání je před nečistotou . Krytky jsou pevně spojeny s tělesem dalekohledu , takže nikdy se neztratí av otevřené poloze přiléhají k jeho tělesu a jejich poloha je zajištěna magnety.
Očnice okuláru dalekohledu Point 8x56 jsou nastavitelné na výšku a umožňují pozorování dalekohledem bez nutnosti odnímání brýlí a navíc mají boční stínění , přičemž jejich poloha zůstává zachována při nastavování výšky očnic .

Technické parametry :

Zvětšení : 10x

Průměr objektivu: 42 mm
Zorný úhel : 6,5 °
Zorné pole : 114 m/1000m
Oční reliéf : 16mm
Průměr výstupní pupily : 4,2 mm
Stmívací faktor: 20,5
Dioptrická korekce : -5 / +5 dioptrie
Nejkratší ostřící vzdálenost : 1,3 m
Plnění dusíkem : ano
Voděodolnost : IPX7
Provozní teploty : -30 ... +40 ° C
Rozměry : 178x128x58mm
Hmotnost : 0,64 kg
Záruka: 120 měsíců

10x
3-8 dni
Priama (Roof)
41-49mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.