PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Mikroskop Delta Optical Genetic PRO bino s akumulátorem

Kód zboží: 76512111
Binokulární mikroskop Delta Optical Genetic PRO bino s akumulátorem je určen na pozorování tenkých průhledných preparátů - tenkých průhledných nebo průsvitných řezů různých rostlinných, živočišných i lidských tkání.
Naše cena9480 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Binokulární mikroskop Delta Optical Genetic PRO bino s akumulátorem je určen na pozorování tenkých průhledných preparátů - tenkých průhledných nebo průsvitných řezů různých rostlinných, živočišných i lidských tkání. Mikroskop má čtyři Objektivový revolverové hlavice, křížový stolek s jemným posuvem preparátů v osách XY. Ostření je prováděno hrubě i jemně. Objektivy jsou achromatické s plnou antireflexní úpravou a zaručují přirozené, nezkreslené zobrazení barev. Mechanická konstrukce je robustní a přesně zpracována. Osvětlení preparátů je prováděno pomocí 3W LED svítidla s plynulou regulací jasu a mikroskop obsahuje kondenzor s irisovou aperturní clonou a držákem na filtry, které jsou součástí kompletu. Díky těmto vlastnostem je tento mikroskop velmi oblíbený u studentů a vědeckých pracovníků. Mikroskop má i vestavěný akumulátor pro práce v terénu.

Komplet obsahuje:

    
Mikroskop Genetic PRO (bino)
    
achromatické objektivy 4x, 10x, 40x, 100x
    
2x okulár PLAN10x / 18
    
modrý filtr
    
imerzní olej

 

 

Technické parametry:

Dioptrická korekce: ± 5dioptrie
Napájení: 220 V
Rozsah zvětšení: 40 -1000 x
Okuláry: Plan, 10x (zorné pole 18mm)
Objektivy: achromatické, 4x, 10x, 40x, 100x-odpružený
Osvětlení: 0.1W LED, plynulá regulacе
Křížový vodič preparátu s rozsahem: podélně: 40mm, příčně: 75mm
Ostření: hrubé, jemně (přesnost 0,004mm)
Okulárová hlavice: binokulární, sklon 30 °, otočení 360 °
Kondenzor: NA 1.2
Clona: irisová aperturní
Upevnění praparátu: křížový stolek, rozměr 132x142mm
Revolverová hlavice: pro 4 objektivy
Výklopná objímka pro filtr: ano
Výška zdvihu: 24mm
Doplňky: vestavěný akumulátor

Binokulární mikroskopy
3-8 dni
Laboratórní mikroskopy

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.