PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Mikroskop Omegon BinoView binocular 40-1000x

Mikroskop Omegon BinoView binocular 40-1000xMikroskop Omegon BinoView binocular 40-1000x
Kód zboží: 33128
Mikroskop je určen náročným zákazníkům. Je určen jak na profesionální i amatérské využití a studentům vysokých škol.
Cena s DPH8898 Kč
Cena bez DPH7415 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

Na skladě

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:Úterý 26.03
Preloader
Mikroskop je určen náročným zákazníkům, pro studenty vysokých škol a profesionální využití. Jeho využití je možné i v komerční sféře . Ale i amatérští badatelé si přijdou na své . Mikroskop je dodáván mnohým vzdělávacím institucím. Už na první pohled má několik výhod. Vzorek můžete pozorovat oběma očima - poskytuje Vám binokulární pohled dvěma okuláry s velkým zorným polem. Mikroskop můžete zaměřit s jemnou mechanikou a milimetrovým měřítkem . Má mechanický stolek s noni a jemné nastavení ve 2 osách , což znamená, že na velkém pódiu s cca 130x130mm , mohou být umístěny vzorky - přípravky a jsou vedeny přes pružinu v poloze. Díky jemné mechanice můžete upravit svůj předmět.
Mikroskop je vybaven velkým zvětšením v rozsahu 40 - až 1000 - krát . Výběrem požadovaného cíle s revolverovými hlavami , aby poskytl jednoduché, rychlé, nejbližší vyšší zvětšení . Mikroskop je vybaven suspenzí třech ze čtyř čoček. Což zabraňuje poškození, pokud byste se náhodou dotkli vzorku. Při 1000 - násobném zvětšení , mikroskop má olejový uzávěr na ponoření čočky . Díky tomu dosáhnete jasné , vysoce kontrastní pozorování . Pro úplně uvolněné pozorování díváte oběma očima . Se dvěma očima můžete nyní vidět objekt větší a pohodlnějším způsobem . Kompenzace dioptrické korekce je samozřejmě nastavitelná . Díky kompfortableru je binokulární mikroskop otočný o 360 ° . Takže se můžete dívat ze všech směrů snadno. Na obou stranách mikroskopu najdete zaostřovací mechaniku . Chcete-li nastavit přesnou ostrost i při vysokém zvětšení , uděláte to pomocí jemného nastavovacího knoflíku , téměř na milimetr . S polní clonou je možné skrýt vzorku nahoru nebo dolů . Tím , že kombinuje světelné paprsky , mohou být viděny na vyžádání mnohem podrobněji , protože kontrast zvyšuje enormně . Mikroskop disponuje Wide -field okuláry a vysoce kvalitními objektivy. Dva WF10x okuláry poskytují velké zorné pole. Mikroskop má vyspělé a velmi jasné LED osvětlení , protože při 1000 - násobném zvětšení je třeba mít hodně světla . Přípravky jsou bílé a tak je připraven neutrální. Požadovaný jas nastavíme pomocí sady stmívačů plynule z pozice 1-8 .

Technické parametry :

Zvětšení: 1000 x ( 40 x , 100 x , 400 x , 1000 x )
Měřítko: 4,10,40,100
Okulár : 10 ( širokoúhlý okulár )
Typ objektivu : Achromatický
Napájení : elektrická zástrčka
Informace o držení těla : 30 ° šikmé zobrazení, 360 ° otočná hlava
Zaostřování: hrubé a jemné pohyby
Držák filtru : ano
Barva : černá - bílá
Vhodné : od 12 let
Délka ( mm ) : 280
Šířka ( mm ) : 360
Výška ( mm ) : 175
Hmotnost ( g ) : 3800
Záruka: 24 měsíců
Binokulární mikroskopy
3-8 dni
Laboratórní mikroskopy

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.