PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Mikroskop Omegon Stereo Vision binocular 20-80x

Mikroskop Omegon Stereo Vision binocular 20-80xMikroskop Omegon Stereo Vision binocular 20-80x
Kód zboží: 33127
Mikroskop je určen pro začátečníky i profesionály. Díky jednoduché manipulaci je doručen všem.
Cena s DPH5839 Kč
Cena bez DPH4866 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Mikroskop nabízí cestu objevování přírody, prostřednictvím mikrokosmu , ve kterém prozkoumáte strukturu listů , hmyz nebo pozorujete kostky tvarů krystalů minerálů , jejichž krása se ​​zobrazí pouze pod mikroskopem . Z tohoto důvodu, je tento mikroskop pro zájemce dospělé a je vhodný i pro děti . Můžete sledovat dvěma očima vše, co přijde do vašeho objektivu . Pokud jste dosud neměli mnoho kontaktu s mikroskopem , je tento model akorát pro Vás . Můžete těžit z reálného stereo dojmu , získáte hloubku pozorování. Omegon Stereoview nabízí odražené a procházející světlo . Integrované LED osvětlení je velmi energeticky účinné a zároveň velmi jasné. Optimální pro Vás je , že jas lze ztlumit . Tento mikroskop má až 80 násobné zvětšení . Tak je možné pozorovat biologické vzorky , jako jsou buňky cibule , kůže nebo svalových vláken . Tento mikroskop může být napájen pomocí adaptéru střídavého proudu nebo třemi standardními AA bateriemi . Tak , že jsou vždy maximálně flexibilní . Ať už jste doma nebo cestujete - na expedici v přírodě . Mikroskop je určen pro malé i velké výzkumné pracovníky - pro začátečníky i experty . Mikroskop je pro všechny. Díky jednoduché manipulaci .


Technické parametry :

Osvětlení: dopadající světlo a procházející světlo
Typ lampy : LED ( nastavitelné )
Zvětšení : 20 x , 40 x , 80 x
Okulár : 10, 20 ( širokoúhlý okulár )
Napájení: napájecí zástrčka
Informace o držení těla úhlem : 45 ° okulár , 360 ° otočný
Zaměření: hrubý pohyb
Etapa vzorků: deska stolku ( vzájemně zaměnitelné , černá / bílá nebo matné sklo / matný )
Speciální funkce :
Dobíjecí bateriový provoz : ano
Obecný popis:
Barva : černá - bílá
Řada: Binoview
Vhodné : od 9 let
Délka ( mm ) : 200
Šířka ( mm ) : 139
Výška ( mm ) : 307
Hmotnost ( g ) : 2300
Začátečníci : ano
Záruka : 24 měsíců

Stereoskopické mikroskopy
48 hodín
Laboratórní mikroskopy

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.