PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Mikroskop LEVENHUK 50L NG

Mikroskop LEVENHUK 50L NGMikroskop LEVENHUK 50L NG
Kód zboží: 24600
Šikovný studentský mikroskop s množstvím vhodného příslušenství, zvětšení 40-1280x, okuláry 10x a 16x, objektivy 4x, 10x a 40x, osvětlení LED. Dodává se ve více barevných provedeních.
Naše cena3790 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Tento vynikající biologický mikroskop je ideální pro použití ve školách nebo na univerzitách i pro amatérské zkoumání mikrosvěta.
Mikroskop se dodává v těchto barvách: stříbrná, fialová, růžová, oranžová, modrá a zelená. V objednávce uveďte do poznámky barvu produktu.

Technické parametry:

Zvětšení závisí na použitých objektivech (spodní část mikroskopu) a okulárech ( horní část mikroskopu). Tato sada obsahuje dva okuláry a tři objektivy i Barlow čočku, jejíž pomocí lze plynule měnit zvětšení.
Okuláry : 10x; 16x
Objektivy : 4x, 10x a 40x
Barlowova čočka : zvětší. 2.0

Osvětlení
Výrazným prvkem tohoto mikroskopu jsou dvě vestavěné osvětlovací soupravy s nastavitelným jasem. Jedná se o LED diody, které zaručují minimální spotřebu energie, přitom však poskytují dostatek světla. Diody jsou umístěny nad pracovním stolkem i pod ním a umožňují pozorování jak průhledných, tak neprůhledných předmětů: od drobných pevných částeček po mince, papír, tkaniny atd.

Napájení
Mikroskop je vybaven síťovým adaptérem na 220 V pro stacionární pozorování bez potřeby baterií.

Balení obsahuje:

Přepravní kufřík pro mikroskop a příslušenství, mikroskop s objektivy 4x, 10x a 40x, dva okuláry 10x; 16x, Barlowova čočka 2,0 x sloužící k plynulému nastavení zvětšení , kondenzor, pracovní stolek s úchyty, pětipolohová regulace osvětlení, vestavěné horní a spodní osvětlení LED diodami, adaptér (110-220V, 50 Hz AC), kleštičky, líheň pro žábronožky, mikrotom (nástroj k vytváření řezů pro pozorování; umožňuje získat vzorky ve formě řezů tenčích než 1 mm), lahvička s kvasnicemi, Lahvička s kanadským balzámem pro vytváření vzorků, lahvička s mořskou solí, lahvička s vajíčky žábronožky (mořský živočich používaný jako krmivo pro ryby), 5 preparátů připravených k použití

Monokulární mikroskopy
48 hodín
Studentské mikroskopy

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.