PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Mikroskop BMS C2-220 binokular

Kód zboží: 74400
Mikroskop BMS C2-220 binokulární představuje efektivní, flexibilní, stabilní a komfortní mikroskop na používanie.Používa se na rutinní nebo laboratorní účely nebo v nemocnicích, výzkumných ústavech, univerzitách nebo vysokých školách, splňuje všechny požadavky.
Cena s DPH13678 Kč
Cena bez DPH11398 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Mikroskop BMS C2-220 binokulární představuje efektivní, flexibilní, stabilní a komfortní mikroskop na používání. Série BMS C2 je speciálně navržena pro všestranné účely. Zda se používá k rutinní nebo laboratorní účely nebo v nemocnicích, výzkumných ústavech, univerzitách nebo vysokých školách, bude splňovat všechny požadavky.

Díky vyšší schopnosti s nižší cenou a designem humanizované konfigurace se stává i první volbou organizace jednotlivců, škol a vědeckého výzkumu. Ergonomický design, nízko umístěné ovládací prvky pro zaostření a mechanické pódium nabízejí pohodlí při používání.

Vlastnosti:

    
Okuláry s širokým polem 10x / 22 mm, s antifungálních vrstvou, s vysokým osvětlením a vynikajícími optickými částmi, dělají obraz jasný, ostrý a jasný.
    
Invertovaný nosič objektivů s vysoce kvalitními nekonečnými objektivy kombinuje ergonomický komfort a vysoce kvalitní zobrazení.
    
Velké jádro s nízko umístěným koaxiálním řízeným mechanickým stupněm a dvěma držáky mikroskopických vzorků poskytuje větší komfort pro pozorovatele. Tento jemně vyladěný mechanický stůl umožňuje přesné posouvání posuvníku XY.
    
Ergonomicky umístěný koaxiální jemný a hrubý zaostřovací mechanismus pro přesné a přesné zaostření.
    
Halogenová žárovka je umístěna na boční straně stojanu v posuvníku, což umožňuje snadný přístup. Výměna žárovky doslova trvá jen několik sekund.


Technické parametry:

Okuláry: WF 10x / 22 mm, vysoká oko
Tubus: Binokulární, 30 ° nakloněný,
Hlava: 360 ° otočná
Nosič: Pětinásobný
Objektivy: Infinity, DIN Plan Achromatic. 4x (0,1), 10x (0,25), 40x (0,65) pružinový a 100x (1,25) olej, pružinový
Mechanismus zaostření: Bilaterální, nízké, jemné a hrubé zaostřování s nastavitelnou ochranou proti posunu
Stupen: obdélníkový 180 x 140 mm, vysoce přesný pohyb XY ergonomicky umístěnými koaxiálními knoflíky, rozchod 50 x 80 mm, dva držáky diapozitivů
Kondenzátor: Abbe kondenzátor, 1,25 neuv, s asférickou čočkou v organizační držáku, výškově nastavitelný pomocí ozubení a pastorku
Osvětlení: 6V / 20W halogen s regulací napětí, osvětlení Köhler s polní membránou, jednoduchý výměník žárovky
Záruka: 36 měsíců

3-8 dni
Laboratórní mikroskopy
Mikroskopy
Binokulární mikroskopy

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.