PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Mikroskop Levenhuk 625

Mikroskop Levenhuk 625Mikroskop Levenhuk 625
Kód zboží: 27936
Medicínský mikroskop, který umožňuje pozorování v jasném zorném poli a lze využít v domácnosti i v profesionálním laboratoři.
Naše cena9190 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Kvalitní optika mikroskopu je opatřena antireflexní vrstvou a nabízí ostrý a jasný obraz pozorovaného objektu , přičemž binokulární hlava snižuje namáhání očí a umožňuje delší pozorování .
Operační mikroskop Levenhuk 625 je vybaven otočnou hlavicí se čtyřmi objektivy , která vám umožňuje měnit zvětšení během pozorování , aniž byste narušili svůj pracovní postup. Vzdálenost mezi tubusy binokulární hlavice lze upravit , a dále tak zvýšit komfort při pozorování . I samotná hlava díky své binokulární konstrukci snižuje namáhání očí , což znamená , že můžete pracovat déle , než se objeví příznaky únavy . Okuláry mají sklon 30 stupňů , takže při pozorování můžete pohodlně sedět . Lékařský mikroskop se dodává se dvěma sadami okulárů pro vyšší rozsah zvětšení . V základní výbavě nabízí Levenhuk 625 zvětšení od 40x do 2000x . Při práci s vysokými hodnotami zvětšení ( 1000x , 2000x ) se pro zvýšení kvality výsledného obrazu používá speciální technika - ponoření do oleje . Tohoto účinku se dosahuje ponořením čoček objektivu a preparátu do transparentního oleje s vysokým indexem lomu . Injekční lahvička s imerzním olejem je součástí dodávky mikroskopu .
K mikroskopu je dále přiložen modrý filtr , který při pozorování některých vzorků zvyšuje kontrast výsledného obrazu.
Měřící mikroskop Levenhuk 625 je vybaven zabudovaným osvětlením , díky kterému můžete mikroskop používat i ve tmě . Halogenová žárovka je vybavena funkcí regulace jasu a Abbeovým kondenzorem , což umožňuje při jakémkoliv zvětšení nastavit osvětlení na požadovanou úroveň.
Pracovní stolek mikroskopu lze opatřit dalším držákem vzorků a pohybuje se podél dvou os , takže můžete studovat i velké objekty , aby bylo nutné objekt posouvat . Samostatné systémy pro hrubé a jemné ostření nabízejí maximální ostrost výsledného obrazu .

Technické parametry :

Zvětšení : 40 - 2000x
Hlavice: Binokulární
Okuláry : WF10x ; WF20x
Hlavice : otočná se čtyřmi objektivy
Čočky objektivu : 4x / 0,10; 10x / 0,25 ; 40x / 0,65 ; 100x / 1,25 ( pro ponoření do oleje )
Filtry: 1 ks , modrý
Pracovní stolek : 125 mm x 115 mm , pohyb ve dvou osách
Kondenzor : Abbeův , 1,25 N.A
Osvětlovací zrcátko : n / a
Osvětlení : halogenová žárovka 6V 20W s regulací jasu
Napájení : samostatný kabel
Rozměry krabice ( mm ) : 280x440x330
Záruka: 36 mšíců

Binokulární mikroskopy
3-8 dni
Laboratórní mikroskopy

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.