PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Monokulár Levenhuk Blaze 50

Kód zboží: 67945
Monokulár Levenhuk Blaze 50 poskytuje kompaktní rozměry a vysokou spolehlivost. Zvětšení monokuláru je 15-45x. Průměr objektivu je 50 mm.
Cena s DPH2270 Kč
Cena bez DPH1891 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Monokulár Levenhuk Blaze 50 poskytuje široký rozsah zvětšení od 15x do 45x. Umožňuje tak pozorování i velmi vzdálených objektů. Čočka objektivu s velkou aperturou nabízí skvělou viditelnost i ve zhoršených světelných podmínkách (například za soumraku). Kvalitní optika s antireflexní vrstvou na všech aktivních plochách zajišťuje jasný a čistý obraz. Monokulár má poměrně kompaktní rozměry - přístroj lze snadno přenášet na pozorování do přírody. Ve městě či ve volné krajině, s tímto monokulární zaznamenáte každý detail.
Optika vyrobená z kvalitního borosilikátového skla BK-7 je na všech plochách opatřena antireflexní vrstvou a vytváří vysoce kontrastní, ostrý obraz s věrnými barvami. Povrchová úprava hranolů má stříbrnou barvu, čoček modrou. Nejkratší vzdálenost zaostření je jen 5 metrů, a proto můžete zřetelně pozorovat i objekty ve své blízkosti.
Další výhodou monokuláru je jeho promyšlený design. Okulár je vybaven očnicí z měkké gumy, která eliminuje boční odlesky a zajišťuje dodatečný komfort při pozorování. Odolný plášť je zcela vodotěsný. Součástí sady je i praktické transportní a skladovací pouzdro. Toto pouzdro chrání přístroj před vlhkostí, nečistotami a prachem. Při pozorování nemusíte pouzdro úplně odstraňovat, jen ho odepněte - což je výhodné zejména za špatného počasí nebo v drsných polních podmínkách.
Pozorování při vyšších hodnotách zvětšení vyžaduje větší stabilitu, abyste dosáhli maximální ostrost a čistotu obrazu. Proto se monokulár dodává s kovovým stolním stativem. Souprava obsahuje: monokulár, kovový stolní stativ, transportní a skladovací pouzdro a návod k použití.

 

Technické parametry:

Zvětšení: 15-45 x
Průměr objektivu (apertura): 50 mm
Zorné pole: 2,5-1,3 °
Oční reliéf: 15-11 mm
Nejkratší vzdálenost zaostření: 5 m
Zorné pole, m / 1000 m: 43-22
Hmotnost: 0,48 kg

Variabilní (Zoom)
3-8 dni
Přímý okulár
do 55mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.