PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Monokulár Levenhuk Blaze 60

Kód zboží: 67741
Pozorovací monokulár Levenhuk Blaze 60 je určen na pěší túry, cestování nebo pozorování okolí, například z balkonu. Monokulár slouží těm, kteří hledají kvalitu a velmi detailní obraz.
Cena s DPH2650 Kč
Cena bez DPH2208 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Tovar bude dostupný v červenci.

Pozorovací monokulár Levenhuk Blaze 60 je určen na pěší túry, cestování nebo pozorování okolí, například z balkonu. Vysoká hodnota zvětšení - 60x Vám umožňuje detailně pozorovat i velmi vzdálené objekty. Silná čočka objektivu s průměrem 60 mm zachytí více světla, a proto zajišťuje skvělou viditelnost i ve špatných světelných podmínkách. Kvalitní optika produkuje čistý, ostrý obraz. Praktický design monokuláru nabízí maximální pohodlí a snadné použití. Pozorovací monokulár Levenhuk Blaze 60 slouží těm, kteří hledají kvalitu a velmi detailní obraz.

Optické prvky jsou vyrobeny z velmi kvalitního borosilikátového skla BK-7. Objektiv s velkou aperturou zajišťuje jasný obraz i za soumraku. Aby se snížily interní ztráty a odlesky, optika je kompletně vybavena antireflexní vrstvou. Monokulár vytváří kvalitní obraz v přirozených barvách.

Další výhodou monokuláru je jeho promyšlený design. Okulár je vybaven očnicí z měkké gumy, která eliminuje boční odlesky a zajišťuje dodatečný komfort při pozorování. Odolný plášť je zcela vodotěsný. Součástí sady je i praktické transportní a skladovací pouzdro. Toto pouzdro chrání přístroj před vlhkostí, nečistotami a prachem. Při pozorování nemusíte pouzdro úplně odstraňovat, jen ho odepněte - což je výhoda zejména za špatného počasí nebo v drsných polních podmínkách.

Pozorování při vyšších hodnotách zvětšení vyžaduje větší stabilitu, abyste dosáhli maximální ostrost a čistotu obrazu. Proto se monokulár dodává s kovovým stolním stativem. Souprava obsahuje: monokulár, kovový stolní stativ, transportní a skladovací pouzdro a návod k použití.
Technické parametry:

Zvětšení: 20-60 x
Průměr objektivu (apertura): 60 mm
Zorné pole: 2,0-0,8 °
Oční reliéf: 15-11

Nejkratší vzdálenost zaostření: 7 m

Zorné pole, m / 1000 m: 35-15

Hmotnost: 0,6 kg

 

Variabilní (Zoom)
3-8 dni
Lomený okulár
60mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.