PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Digitální puškohled Pulsar DIGISIGHT N 770 A

Kód zboží: 74601014
Digitální puškohled Pulsar DIGISIGHT N 770 A je zaměřovací dalekohled s citlivým CCD snímačem, pokročilou technologií SumLight a moderním displejem typu OLED.
Cena s DPH38183 Kč
Cena bez DPH31819 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Digitální puškohled Pulsar DIGISIGHT N 770 A je zaměřovací dalekohled s citlivým CCD snímačem, pokročilou technologií SumLight a moderním displejem typu OLED. Puškohled je vybaven vestavěným infračerveným laserovým přísvitem s třístupňovou regulací výkonu. Laserové záření splňuje bezpečnostní podmínku Class 1, a pracuje v neviditelné infračervené oblasti spektra (915 nm). Záměrná osnova je elektronicky zobrazena na obrazovce, kde se také zobrazuje i cílový obraz.Vnútorná paměť Digisight obsahuje 13 typů záměrných osnov různých tvarů pro různé aplikace (MilDot, pro kuše, klasické T atd.) Kromě přepínání barvy samotné osnovy - bílá / černá u puškohledu lze volit i barvu centrálního bodu - červený / zelený.
Díky použití mrazuvzdorného OLED displeje puškohled je schopen pracovat v normálním režimu při teplotách pod bodem mrazu a zobrazovat ostrý obraz při sledování dynamický objektů. Puškohled nabízí odstup oka pro komfortní pozorování 67mm - což je jeden z nejlepších parametrů ve své třídě.
Provozní doba může být významně rozšířena pomocí vysokokapacitních externích napájecích zdrojů (EPS3, EPS5) připojitelných k Digisight přes externí napájecí konektor. Při dlouhotrvajícím použití v mrazivém počasí, externí napájecí zdroje mohou být uloženy pod oblečením. Dálkové ovládání umožňuje základní funkce přístroje, aniž by se museli použít standardní ovládací prvky: ON / OFF, zapnutí IR a funkce SumLight. Ovládání je bezdrátové. Montážní otvory v základně puškohledu umožňují
jeho montáž v různých polohách. Tato volba pomáhá uživateli zajistit vhodné umístění optického zaměřovače před okem a závisí na typu zbraně, fyziologických údajů střelce atd.

Digisight řady A má možnost uložit do vnitřní paměti přístroje tři polohy záměrné osnovy, což může být využita pro volbu bodu nástřelu pro tři různé typy zbraní, nebo pro různé vzdálenosti. Pohotovostní ovladače Jas / Kontrast a Sumlight ™ umožňují jemné ladění jasu / kontrastu obrazu a aktivaci funkce zvýšení citlivosti CCD. Digisight je vybaven video výstupem, který umožňuje nahrávání videa v reálném čase s využitím externího záznamového zařízení např. Yukon MPR.

 

Technické parametry:


Nejkratší ostřící vzdálenost: 5,5m
Rozměry: 340x95x94mm
Hmotnost: 1kg
Vertikální rozlišení: 55řádků / mm
Vzdálenost rozpoznání: 450m
Zorný úhel: 5 °
Napájení: 4 - 6,3 (4xAA) V
Typ videosignálu na výstupu: analogový PAL
Provozní teploty: -20 ° C .. + 50 ° C
Výkon IR zdroje: 60-80-125 (class 1) mW
Vlnová délka IR: 915 nm
Max. energie: 6 000 J
Typ displeje: OLED
Průměr objektivu: 50 mm
Zvětšení: 4,5x / 6,8xx
 
 
 
 
Monokulární
3-8 dni

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.