PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Digitální puškohled Pulsar DIGISIGHT LRF N 870

Kód zboží: 74601015
Digitální puškohled Pulsar DIGISIGHT LRF N 870 je zaměřovací dalekohled s citlivým CCD snímačem a vestavěným laserovým měřičem vzdálenosti. Přístroj je vybaven pokročilou technologií SumLight.
Naše cena45900 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Digitální puškohled Pulsar DIGISIGHT LRF N 870 je zaměřovací dalekohled s citlivým CCD snímačem a vestavěným laserovým měřičem vzdálenosti. Přístroj je vybaven pokročilou technologií SumLight a moderním displejem typu OLED. Integrovaný laserový dálkoměr s rozsahem až do 400m umožňuje měřit vzdálenost v režimu jednoho měření nebo v režimu skenování s přesností až ± 1 m. Základní zvětšení 4.5x lze krokově s odstupem 0,5x měnit až do zvětšení 9x. K dispozici je tak škála 10 zvětšení. Nastavení zvětšení je zobrazeno ve spodní části obrazovky.Ďalekohľad zajišťuje hlídání své polohy náklonu. Pokud je o úhel náklonu v horizontální ose větší než 5 stupňů, na displeji se objeví výstražné znamení - šipky s uvedením směru a úrovně sklonu. Čím více řádků bude v šipce, tím větší je úhel bočního sklonu.
V závislosti na místním terénu nebo při měření z kazatelen se doporučuje používat měření v režimu THD, když s ohledem na úhel polohy střelce vůči cíli (jeho hodnota je zobrazen na displeji) dálkoměr vypočítá skutečnou vodorovnou vzdálenost k objektu.
Standardní nastřelení Digisight se provádí "nastřelením na jeden zásah", která u modelu Digisight LRF je doplněna dalšími praktickou funkcí "Freeze". Po provedení kontrolního výstřelu střelec míří na střed terče a ukládá do paměti přístroje obrázek terče s bodem zásahu. V dalším kroku vyvolává náhled uloženého obrázku a provádí korekci polohy záměrné osnovy nastavením jejího středu na bod zásahu.

DIGISIGHT má volitelnou záměrnou osnovu.cZámerná osnova je elektronicky zobrazena na obrazovce kde se také zobrazuje i cílový obraz. Vnitřní paměť Digisight obsahuje 13 typu záměrných osnov různých tvarů pro různé aplikace (MilDot, pro kuše, klasické T atd.) Kromě přepínání barvy samotné osnovy - bílá / černá u puškohledu lze volit i barvu centrálního bodu - červený / zelený.
Puškohled Digisight N770A je vybaven vestavěným infračerveným laserovým přísvitem s třístupňovou regulací výkonu. Laserové záření splňuje bezpečnostní podmínku Class 1, a pracuje v neviditelné infračervené oblasti spektra (915 nm).
Digisight má možnost uložit do vnitřní paměti přístroje tři polohy záměrné osnovy, což může být využita pro volbu bodu nástřelu pro tři různé typy zbraní, nebo pro různé vzdálenosti. Díky použití mrazuvzdorného OLED displeje puškohled je schopen pracovat v normálním režimu při teplotách pod bodem mrazu a zobrazovat ostrý obraz při sledování dynamických objektů. Puškohled nabízí odstup oka pro komfortní pozorování 67mm - což je jeden z nejlepších parametrů ve své třídě. Provozní doba může být významně rozšířena pomocí vysokokapacitních externích napájecích zdrojů (EPS3, EPS5) připojitelných k Digisight přes externí napájecí konektor. Při dlouhotrvajícím použití v mrazivém počasí, externí napájecí zdroje mohou být uloženy pod oblečením. Při zachování puškohledu v poloze se sklonem více než 70 ° vertikálně a 30 ° horizontálně po dobu více než 10 sekund dojde k automatickému vypnutí napájení. Pokud neprovádíte natáčení videa nebo pozorování na externím displeji můžete výrazně prodloužit životnost baterií odpojením video výstupu. Obě tyto funkce lze aktivovat v menu puškohledu. Digisight LRF mají vysokou odolnost proti nárazu, a mohou být použity s ráží 9,3x64, 30-06, 0.300, 0.375. atd., nebo použit s pneumatikou, kuší apod. Dálkové ovládání umožňuje základní funkce přístroje, aniž by se museli použít standardní ovládací prvky. Ovládání je bezdrátové.
Montážní otvory v základně puškohledu umožňují jeho montáž v různých polohách. Tato volba pomáhá uživateli zajistit vhodné umístění optického zaměřovače před okem a závisí na typu zbraně, fyziologických údajů střelce atd. Digisight je vybaven video výstupem, který umožňuje nahrávání videa v reálném čase s využitím externího záznamového zařízení např. Yukon MPR.

 

 

Technické parametry:

Typ videosignálu na výstupu: analogový PAL
Provozní teploty: -20 ° C .. + 50 ° C
Výkon IR zdroje: 20 (class 1) mW
Vlnová délka IR: 915 nm
Max. energie: 6 000 J
Krok rektifikace: 13 mm / 100m
Světelnost: f / 1.0
Vzdálenost měření: 400 m
Typ displeje: OLED
Přesnost měření: 1 m
Oční reliéf: 67mm
Zvětšení: 4,5x .. 9xx
Průměr objektivu: 50 mm
Zorný úhel: 5 / 2,4 °
Nejkratší ostřící vzdálenost: 5,5m
Vertikální rozlišení: 55řádků / mm
Vzdálenost rozpoznání: 450m
Dioptrická korekce: -4 .. + 4dioptrie
Napájení: 4 - 6,3 (4xAA) V
Rozměry: 340x95x94mm
Hmotnost: 1kg
Monokulární
3-8 dni

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.