PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Noční vidění Pulsar Challenger G2+ 2x42A

Kód zboží: 73602102
Noční vidění Pulsar Challenger G2 + 2x42A je pozorovací přístroj se zesilovačem jasu obrazu generace 2+. Přístroj je určen pro pozorování z ruky a noční fotografování nebo filmování.
Naše cena65900 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Noční vidění Pulsar Challenger G2 + 2x42A je pozorovací přístroj se zesilovačem jasu obrazu generace 2+. Přístroj je určen pro pozorování z ruky a kromě pozorování umožňuje také kvalitní noční fotografování nebo filmování například klasickou videokamerou nebo digitálním kompaktním fotoaparátem.

Přístroj je vyroben z kombinací lehkých slitin a uhlíkových plastů, což ho činí velmi tvrdým a zároveň lehkým. Těleso je hermeticky uzavřené a splňuje podmínky vodotěsnosti dle normy IPX6. Díky těmto vlastnostem a širokému rozsahu pracovních teplot noční vidění Challenger G2 + bude bez problémů plnit svou funkci např. v zimě, v dešti nebo během sněžení, v místech s vysokou koncentrací prachu a dalších náročných klimatických podmínkách.

Výhodou přístroje je také široký rozsah dioptrií, velký oční reliéf okuláru, umožňující komfortní pozorování iv brýlích. Okulár přístroje je vybaven šikmou měkkou očnici, zabraňující vnikání rušícího bočního osvětlení při pozorování přístrojem a jeho konstrukce obsahuje päťšošovkovú optickou soustavu, která zobrazuje bez zkreslení (distorze). Velmi světelný objektiv přístroje v kombinaci s elektro-optickým zesilovačem jasu obrazu s koeficientem zesílení zbytkového světla min. 25000x umožňují pozorování přístrojem bez použití IR přísvitů v bezměsíčné noci v podmínkách s minimální intenzitou zbytkového světla. Noční vidění je navíc vybaveno IR přísvitem a má lišty pro instalaci doplňků značky Pulsar. Toto noční vidění je určeno především pro profesionální použití při pátrání, zachraňování, hlídkových a podobných akcích.

 

Technické parametry:


Výkon IR zdroje: 30 mW
Vlnová délka IR: 805 nm
Zorné pole ve 100m: 35 m
Zvětšení: 2x
Průměr objektivu: 42 mm
Zorný úhel: 20 °
EOM: EPM207G
Vertikální rozlišení: min. 42riadkov / mm
Integrální citlivost fotokatody: max. 600mkA / lm
Nejkratší ostřící vzdálenost: 0,5m
Vzdálenost rozpoznání: 400m
Oční reliéf: 25mm
Napájení: 3V (CR123) V
Provozní teploty: -20 .. + 40 ° C
Voděodolnost: IPX6
Dioptrická korekce: ± 6dioptrie
Rozměry: 180x58x76mm
Hmotnost: 0.54kg
Záruka: 36 měsíců
 
 
Monokulární
3-8 dni

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.