PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Noční vidění Pulsar Digiforce X970

Digiforce970
Digiforce9702
Digiforce9703
Kód zboží: 78099
Noční vidění Pulsar Digiforce X970 je nejvýkonnější digitální přístroj. Využívá technologii SumLight TM. Zvětšení přístroje 4x-8x umožňuje detekci objektů na vzdálenost až 450m ..
Cena s DPH22986 Kč
Cena bez DPH19155 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Noční vidění Pulsar Digiforce X970 je nejvýkonnější digitální přístroj pro noční vidění s vysoce citlivým CCD, využívajícím technologii SumLightTM. Přistroj má neviditelný laserový přísvit 915nm. Zobrazení s perfektním prokreslením zajišťuje displej s technologií OLED. Zvětšení přístroje 4x-8x umožňuje detekci objektů na vzdálenost až 450m.

Tento výkonný přístroj disponuje několika výbornými funkcemi: Funkce digitálního zoomu umožňuje dvojnásobné proměnné zvětšení obrazu a detailní prohlížení a rozpoznání objektů na větší vzdálenost. Funkce SumLight umožňuje výrazně zvýšit citlivost CCD snímače v případě nízké úrovně okolního osvětlení (soumrak, noc) a tím umožňuje pozorování přístrojem při malém osvětlení i bez použití infračerveného přísvitu. Vestavěné neviditelné IR laserové přisvícení, s certifikací první třídy laserové bezpečnosti, s nastavitelným výstupním výkonem ve třech úrovních. IR přísvit vyzařuje v infračervené oblasti světelného spektra (915 nm), neviditelné okem a nerušící zvěř. Úhel divergence světelného paprsku je zvolen tak, aby optimálně nasvíietil zorné pole přístroje.

Tento model je necitlivý k nasvícení jasným denním světlem a proto ve srovnání s přístroji se zesilovači jasu obrazu nemůže byt tímto světlem poškozeny nebo zničeny. Světelné podmínky nemají vliv na zobrazovací schopnosti nočního vidění a jejich celkovou životnost. Pro větší komfort při použití za jasného denního světla v krytu objektivu přístroje je instalován filtr, snižující množství světla vstupujícího do objektivu a zlepšujícího kontrast a ostrost obrazu.

Provozní doba může být významně rozšířena pomocí vysokokapacitních externích napájecích zdrojů (EPS3, EPS5) připojitelných k tomuto přístroji přes externí napájecí konektor. Při dlouhotrvajícím použití v mrazivém počasí, externí napájecí zdroje mohou být uloženy pod oblečení.
Přístroj má také funkci vypnutí displeje, která může byt použita pro úsporu energie napájecích článků. Při vypnutém displeji ostatní obvody jsou aktivní a na obnovení zobrazení dochází okamžitě po deaktivaci funkcí.

Přístroj má poměrový dálkoměr převeden ve tvaru grafické stupnice, která umožňuje s dostatečnou přesností měření vzdálenosti k objektu pozorování od kterého lze odhadnout jeho výšku (jelen - 1,7 m; kanec - 0,7m; zajíc - 0,3m). Noční vidění disponuje video výstupem, který umožňuje nahrávání videa v reálném čase s využitím externího záznamového zařízení např. Yukon MPR. Přístroj je vybaven originálním montážním rozhraním, která kombinuje závit pro stativ 1/4 "(pro instalaci přístroje na stativ) a lištou Weaver 7/8" pro montáž na různých doplňků (externích zdrojů, přísvitů atd). Použitím nových elektronických komponentů a pokročilého softwaru vedlo k dvojnásobnému zvýšení citlivosti přístroje v noci, ve srovnání s předchozími modely Recon série X. Díky použití mrazuvzdorného OLED displeje puškohled je schopen pracovat v normálním režimu při teplotách pod bodem mrazu a zobrazovat ostrý obraz při sledování cíle v rychlém pohybu.

Názor experta

Digitální noční vidění s velkým dosahem a vestavěným poměrovým dálkoměry


Klady
  • vysoká kvalita obrazu
  • výkonný laserový přísvit s velkým dosahem
  • voděodolný
Zápory
  • video záznam je možné provádět pouze na externí zařízení

 

Technické parametry:


Maximalne zvětšení: 8x
Typ displeje: OLED 640x480
Typ infra svítilna: Laserový
Nejkratší ostřící vzdálenost: 5m
Vzdálenost detekce: 450m
Bezpečnostní třída podle IEC 60825-1: 2007: 1
Zvětšení: 4 - 8x
Průměr objektivu: 50 mm
EOM: Digital
Zorný úhel: 7,5 °
Relativní světelnost: 1,0
Vertikální rozlišení: 55řádků / mm
Senzor: CCD 752x582
Citlivost: 0.0000017 (780nm) / 0.000055 (915nm)
Vlnová délka IR: 915 nm
Napájení: 4..6 (4xAA), externí 8,4 .. 15 V
Typ videosignálu na výstupu: CCIR / EIA (dle regionu)
Dioptrická korekce: ± 5dioptrie
Provozní teploty: -25 .. + 50 ° C
Provozní doba: 3..3,5 (s IR) / 4 (bez IR) hod.
Připojovací závity: ANO
Rozměry: 176x83x62mm
Voděodolnost: IPX4
Hmotnost: 0.42kg
Záruka: 36 měsíců

3-8 dni
Noční vidění
Digitální

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.