PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Noční vidění Yukon Spartan 3x42

Kód zboží: 24122
Noční vidění Yukon Spartan 3x42 je univerzálním přístrojem a umožňuje pozorování na velké vzdálenosti díky trojnásobnému zvětšení a vysoce světelnému objektivu. Jde o kapesní monokulár, který zachovává v sobě tradiční přednosti ve váze a kompaktnosti.
Cena s DPH6209 Kč
Cena bez DPH5174 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Noční vidění Yukon Spartan 3x42 je univerzálním přístrojem a umožňuje pozorování na velké vzdálenosti díky trojnásobnému zvětšení a vysoce světelnému objektivu. Jde o kapesní monokulár, který zachovává v sobě tradiční přednosti ve váze a kompaktnosti. Noční vidění Yukon Spartan 3x42 má zabudovaný zdroj infra světla, kterým se mohou prosvícením objekty na pozorování ve vzdálenosti 170 mm při malé intenzitě světla nebo jeho úplné absenci.
Noční vidění Yukon Spartan 3x42 - je přístroji, který v základním vybavení může být použit s veškerým příslušenstvím Yukon.

Kompaktní monokuláry nočního vidění řady Spartan jsou určeny k pozorování a orientaci v noci, přičemž ke své činnosti používají zesílené zbytkové světlo, které poskytuje hvězdná obloha, měsíc, případně vzdálené osvětlení. Dalším rysem NV řady Spartan je víceúčelovost.

Ve spodní části dalekohledů jsou závity určeny k jeho použití s ​​doplňky: ke spojení s náhlavní montáží a nošení na hlavě, k propojení pomocí adaptéru s digitálním fotoaparátem nebo upevnění na stativu. Zvýšení efektivní vzdálenosti pozorování nočním viděním můžeme použitím výkonného infrareflktoru Yukon.
Noční vidění se používají na armádních a policejních akcích, při ochraně a střežení objektů. při pátrání a zachraňování, ale i na myslivost a turistiku. Bohaté příslušenství nočního vidění Spartan rozšiřuje jeho využití na noční fotografování nebo filmování, akční noční hry v terénu např. Airsoft a tregall atd.

Balení obsahuje: Spartan 3x42, krytku objektivu, řemínek na ruku, čistící hadřík, baterie CR123, tašku a návod.

Názor experta

Klady

Zápory


Technické parametry

Zvětšení: 3x
Průměr objektivu: 42 mm
Zorný úhel: 20 °
Vertikální rozlišení: 36řádků / mm
Napájení: 3V (CR123) V
Dosah infračerveného ozařovače: 170m
Dioptrická korekce: ± 4dioptrie
Rozměry: 162x82x60mm
Hmotnost: 0.5kg
Záruka: 36 meiacov

Noční vidění
Monokulární

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.