PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Noční vidění Pulsar Edge GS 3,5 x50

Noční vidění Pulsar Edge GS 3,5 x50Noční vidění Pulsar Edge GS 3,5 x50
Kód zboží: 75097
Pulsar Edge GS 3,5 x50 je noční vidění univerzálního použití. Vytváří velmi ostrý a přesný obraz bez zkreslení. Novinkou je použití infračerveného prísvitu.Je vhodný pro použití v nepříznivém počasí a nevhodných podmínkách.
Cena s DPH16587 Kč
Cena bez DPH13822 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Pulsar Edge GS 3,5 x50 je binokulární noční vidění univerzálního použití. Jedná se o jeden z nejlepších nočních dalekohledů díky použitým novým technologiím. Především jsou to zesilovače jasu obrazu CF-Super v kombinaci se speciální optickou soustavou R-contact a pěti čočkovým okulárem, které dohromady vytvářejí velmi ostrý a přesný obraz bez zkreslení a již na první pohled budete přesvědčen, že se jedná o bezkonkurenční výrobek ve své třídě. Velké zvětšení dalekohledu umožňuje detailně prohlížet objekty na vzdálenost.

Novinkou je také použití infračerveného přísvitu s více čočkovou optickou soustavou, který vytváří soustředěny infračervený paprsek s velmi dlouhým dosahem. Navíc přístroj disponuje plynulou regulací výkonu takže přísvit je dobře přizpůsobitelný k různým podmínkám pozorování.

Ovládací prvky přístroje jsou promyšleně umístěny na horní straně přístroje a jsou nehlučné a dobře ovladatelné. Výhodou je také horní standardní montážní lišta Weaver pro upevnění dalšího příslušenství.

Nový elektronický blok přístroje automatický hlídá úroveň osvětlení a sníží nebo úplně vypne napájení zesilovačů jasu obrazu při překročení prahové úrovně nadměrného osvětlení, čímž se výrazně šetří její životnost. Těleso přístroje je hermetický uzavřené a splňuje nejnáročnější podmínky pro použití v nepříznivém počasí: mlze, za silného deště, sněžení, v místech s vysokou koncentrací prachu apod.


Technické parametry:

Zvětšení : 3,5 x
Průměr objektivu : 50 mm
Voděodolnost : IP46
Průměr výstupní pupily : 6mm
Oční reliéf : 12mm
Zorný úhel : 11 °
Dioptrická korekce : ± 4dioptrie
Rozměry : 233x122x71mm
Hmotnost : 0.85kg

Záruka : 36 měsíců
Binokulární
3-8 dni

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.