PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Noční vidění Pulsar Recon X 870

Noční vidění Pulsar Recon X 870Noční vidění Pulsar Recon X 870
Kód zboží: 73602311
Digitální monokulární přístroj je nejvýkonnějším nočním viděním modelové řady Recon. Je vodotěsný a použitelný v nepříznivých povětrnostních podmínkách.
Naše cena24590 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Digitální monokulární přístroj je nejvýkonnějším nočním viděním modelové řady Recon.Na rozdíl od základního modelu přístroj má zpracování obrazu SumLight, což umožňuje vidění i při velmi nízkých hodnotách zbytkového osvětlení bez použití IR přísvitu. K zobrazení Recon X870 se používá OLED displej velmi vysokého rozlišení a výsledný obraz je plně srovnatelný s rozlišením mnohonásobně dražších přístrojů založených na zesilovačích jasu a pod. Přístroj má vysoce světelný objektiv (F / d = 1,0), přenášející do přístroje mnohem více zbytkového světla než běžné objektivy používané v dalekohledech pro nočních vidění. Výhodou Recon X870 je také jeho neomezené použití jak ve dne tak v noci. Přístroj má kombinovaný video konektor, který pracuje jak v režimu video výstupu tak i video vstupu, a umožňuje připojení periferních zařízení pro nahrávání a sledování obrazu nebo sledování obrazu na vnitřní obrazovce přístroje například při připojení externího video snímače s rádiovým přenosem obrazu.
Vestavěný laserový infračervený přísvit přístroje má neviditelnou vlnovou délku 915nm a tři stupně regulace výkonu. Jeho paprsek umožňuje vidění v absolutní tmě na vzdálenost až 300m. K jejímu upevnění Recon má speciální boční "Weaver" lištu, kombinovanou se stativovým ¼ palcovým závitem.
Kromě obrazových kvalit přístroj působí velmi elegantně, je dobře tvarovaný a příjemně se drží v ruce. Recon X870 splňuje normu vodotěsnosti IPX6 a může byt používán v jakýchkoliv nepříznivých podmínkách: déšť, sněžení, mlha atd..Technické parametry:

Zvětšení: 5,5 x
Průměr objektivu: 50 mm
Relativní světelnost: 1,0
Zorný úhel: 5,5 °
EOM: Digital
Vertikální rozlišení: 50řádků/mm
Vzdálenost rozpoznání: 300m
Průměr výstupní pupily: 4mm
Oční reliéf: 12mm
Vlnová délka IR: 915 nm
Dioptrická korekce: ± 5dioptrie
Provozní doba: 4 hod.
Provozní teploty: -25 .. +45 ° C
Rozměry: 176x83x62mm
Připojovací závit: ANO
Hmotnost: 0.42kg
Voděodolnost: IPX6
Záruka: 36 měsíců
Monokulární
3-8 dni

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.