PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Puškohľad Shilba Magnum II D30 2,5-10x44 IR

Kód zboží: 152304
Puškohled SHILBA SAFARI Magnum II., 2,5-10x50 R4 IRT byl navržen jako model vhodný pro myslivce. Výborná kvalita ho předurčuje i do prostředí se ztíženými podmínkami.
Cena s DPH4399 Kč
Cena bez DPH3666 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Modelová řada SAFARI Magnum II. byla navržena jako prémiová rada pro lovecké využití puškohledů výrobce Shilba. Požadavky byly kladeny na přesnou střelbu. Tělo puškohledu je jedno lité s průměrem tubusu 30 mm a poskytuje stabilní platformu pro zbraně různých ráží. Kvalitní optická soustava s japonskou technologií výroby, výborné zpracování, vysoká propustnost světla, a voděodolnost, to jsou pouze některé z vlastností této modelové řady.

Záměrná osnova typu R4 IRT obsahuje uprostřed záměrný kříž. Kříž je jasný, ostrý, dobře čitelný a technologie IRT umožňuje podsvícení kříže v červené barvě, v 11-ti intenzitách sytosti přísvitu.

Mezi ovládací prvky puškohledu patří věžičky s krokem klikání 1/4 MOA v obou rovinách. Jasný a zřetelný klik umožňuje i akustickou kontrolu posunu kříže při klikání věžičkou. Nastavení zvětšení se provádí zoom kroužkem, který je robustní konstrukce s výrazným značením, což zvyšuje jeho praktičnost a výborné ovládání. Přísvit záměrného kříže puškohledu je možné volit v samostatném ovládacím prvku umístěném uprostřed tubusu na levé straně. V jeho nitru se nachází baterie. Na okuláru se nachází točítko korekce dioptrií.

Tento puškohled je určen hlavně pro loveckou střelbu, ale oblíbit si ho mohou i rekreační střelci. V krabici se kromě puškohledu nachází také Flip-up krytka objektivu a okuláru, hadřík a příbalový leták.

názor experta

Modelová řada prémiových ovečka puškohledů výrobce Shilba. Díky svým vlastnostem, kvalitním japonským sklům a cenové dostupnosti si jistě najde své místo mezi střelci. Puškohled střední velikosti je vhodný téměř na každou zbraň. Praktická volba.

klady

odolná konstrukce
    
výborně čitelný záměrný kříž
    
11 intenzit podsvícení záměrného kříže
    
Baterie CR 2032 v balení
    
krok klikání: 1/4 MOA
    
korekce dioptrií

zápory

    
nutná průběžná kontrola stavu baterie

Technické parametry:

Zvětšení: variabilní
Velikost zvětšení: 2,5-10x
Průměr objektivu: 50 mm
Průměr tubusu: 30 mm
Vodotěsný: ano
Plněný dusíkem: ano
Rektifikační krok (klikání): 1/4 MOA
Záměrný kříž: R4 IR
Osvětlený střed: červený kříž
Paralaxa: pevná
Celková délka: 340 mm
Hmotnost: 550 g
Záruka: 24 měsíců

Variabilní zvěčšení s osvetleným bodem
30mm
33-49mm
3-8 dni

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.