PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Puškohled Hawke Endurance 30 IR 8x56 LR Dot

Puškohled Hawke Endurance 30 IR 8x56 LR DotPuškohled Hawke Endurance 30 IR 8x56 LR Dot
Kód zboží: 16240
Puškohled je lepší než kdykoliv předtím. Je určen pro lov a střelbu. Má robustní design a je spolehlivý.
Cena s DPH7987 Kč
Cena bez DPH6655 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

Na skladě

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:Úterý 19.02
Preloader
Puškohled je lepší než kdykoliv předtím. Je určen pro lov a střelbu. Má robustní design a je spolehlivý. Nové nízkoprofilové věže mohou provádět snadné a opakovatelné úpravy. Standardní ovládání osvětlení záměrným click-krokem byla nahrazeno plynulostí reostatu jako ovládacího prvku, který umožňuje téměř nekonečné nastavení, zabezpečení vašeho bodu je vidět téměř ve všech světelných podmínkách. Puškohled je určen na dlouhé pronásledování velké zvěře. Design kompozitního záměrného kříže kopíruje více společné lovecké náboje v ráži 0,30. Optické mřížky jsou podporovány Hawke BRC softwarovým programem (PC, Mac, iOS a Android).

Každý puškohled rady Hawke Endurance 30 má čočky, které jsou plně multi-vrstvené, pro co nejlepší světelné prostupnosti a řízení. Je vodotěsný, nárazuvzdorný a plněný dusíkem, odolný i proti mlze.
Přednosti puškohledu:

30mm provedení Mono-tube - zpracovává těžký zpětný ráz
Skla leptaná Red Illuminated 30/30 Centrum Cross záměrného kříže
Plynule nastavitelná strana reostatu
Coil vzpřimovač jaro - žádný posun v nule
Rychlé zaostření oka - nastavení dioptrické korekce v sekundách
¼ M.O.A. Pozitivní položku věže špičkami prstů s nízkým profilem
Záruka: 5 let

Pevné zväčšení s osvětleným bodem
30mm
nad 55mm
3-8 dni

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.