PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Puškohled Shilba Tactical 8-32x50

P50666383
P50666358
P50666327
Kód zboží: 152336
Puškohled SHILBA Tactical 8-32x50 Mil Dot je určen pro taktické využití. Svou konstrukcí odolá i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Cena s DPH4659 Kč
Cena bez DPH3883 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

Na skladě

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:Úterý 26.03
Preloader

Modelová řada Tactical byla navržena jako řada pro taktické, sportovní, ale i lovecké využití puškohledů výrobce Shilba. Požadavky byly kladeny na přesnou střelbu na velké vzdálenosti. Tělo puškohledu je jedno lité s průměrem tubusu 25 mm a poskytuje stabilní platformu pro zbraně různých ráží. Optická soustava s vysokým rozlišením, kvalitní zpracování, vysoká propustnost světla, přední paralaxa a voděodolnost, to jsou pouze některé z vlastností této modelové řady.

Záměrná osnova typu MilDot obsahuje v obou směrech pomocné body, které umožňují přesné zamíření cíle is korekcí přímo na zaměřovacím kříži. Kříž je jasný, ostrý, dobře čitelný.

Mezi ovládací prvky puškohledu patří věžičky s krokem klikání 1/8 MOA v obou rovinách. Jasný a zřetelný klik umožňuje i akustickou kontrolu posunu kříže při klikání věžičkou. Nastavení zvětšení se provádí zoom kroužkem, který je robustní konstrukce s výrazným značením, což zvyšuje jeho praktičnost a výborné ovládání. Přední paralaxa má slušný chod a výrazné značení rozsahu od 15 yardů do nekonečna.

Tento puškohled je určen hlavně pro taktickou a sportovní střelbu, ale oblíbit si ho mohou i rekreační střelci. V krabici se kromě puškohledu nachází také sluneční clona, ​​kovové šroubovací krytky objektivu a okuláru, hadřík a příbalový leták.

názor experta

Taktická modelová řada puškohledů výrobce Shilba. Díky svým vlastnostem a cenové dostupnosti si jistě najde své místo mezi střelci.

klady

    
odolná konstrukce
    
výborně čitelný záměrný kříž
    
krok klikání: 1/8 MOA
    
přední paralaxa
    
sluneční clona v balení

zápory

    
poměrně hrubý záměrný kříž s nevýraznými "kuličkami" značení MilDot

Technické parametry:

Zvětšení: variabilní
Velikost zvětšení: 8-32x
Průměr objektivu: 50 mm
Průměr tubusu: 25,4 mm
Vodotěsný: ano
Plněný dusíkem: ano
Rektifikační krok (klikání): 1/8 MOA
Záměrný kříž: Mil-Dot
Osvětlený střed: bez osvětlení
Paralaxa: přední
Celková délka: 422
Hmotnost: 590
Záruka: 24 měsíců

Variabilní zvěčšení
25,4mm
50-55mm
3-8 dni

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.