PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Teleskop Bresser Sirius 70/900 AZ

Teleskop Bresser Sirius 70/900 AZTeleskop Bresser Sirius 70/900 AZ
Kód zboží: 4512001
Achromatický čočkový hvězdářský dalekohled Sirius je určen pro úplné začátečníky, průměr objektivu 70mm, ohnisko 900mm, 3 okuláry, optický hledáček
Cena s DPH3457 Kč
Cena bez DPH2881 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Achromatický čočkový hvězdářský dalekohled Sirius je určen pro úplné začátečníky v mladším veku.Je postaven na azimutální montáži, která umožňuje velmi jednoduše "skákat" s teleskopem po noční obloze.
dodává se s planetárním softwarem, který vám pomůže zorientovat se na noční obloze.
V balení je optický tubus, hliníkový stativ, optický hledáček, okuláry (3ks), diagonální zrcadlo, Barlow 2x čočka, astro software.
Možnost dokoupit volitelný elektronický okulár s barevným snímačem, který přenese pozorovaný obraz v teleskopu na obrazovku počítače. V balení s elektronickým okulárem i software pro zachycení obrázků a krátkých videosekvencí a také jejich úpravu.
 

Technické parametry:

Průměr objektivu : 70mm
Světelnost : f/12, 9
Hledáček : optický 5 x 24 mm
Ohnisková vzdálenost : 900mm
Využitelné zvětšení : 140x
Okuláry : H-20mm, H-12, 5 mm, SR-4 mm (1,25 in)
Hmotnost : 3,1 kg
Záruka : 24 měsíců
 
 
Příslušenství pro teleskop:

Měsíční filtry pro zvýšeně kontrastu a zvýšení komfortu pozorování při silném záření měsíce
Barevné filtry pro lepší kontrast při pozorování planet, hvězd, nebo deep sky-objektů
Sluneční filtry pro pozorování slunce. Pozor nikdy se nedívejte do slunce přes dalekohled bez takové fólie, hrozí vážné porušení zraku!
- okuláre
Astronomické kamery pro přenesení zážitků z pozorování do počítače přes USB
T2 kroužky pro připojení zrcadlovky přímo na teleskop
 
Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme, vysvětlíme co bude vhodné právě pro Váš teleskop a Vaše potřeby.
 
Pokud máte zájem o jiné příslušenství, kontaktujte nás. Možnosti rozšíření a vybavení teleskopu jsou neomezené, umíme Vám zabezpečit jakékoliv jiné příslušenství, které jste nenašli v naší nabídce.
Montáž AZ
48 hodín
šošovkové (refraktory)
do 70mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.