PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Teleskop Celestron AstroMaster 90/1000 EQ

Teleskop Celestron AstroMaster 90/1000 EQTeleskop Celestron AstroMaster 90/1000 EQ
Kód zboží: 21064
ČočkovýTeleskop na paralaktický montáži, vhodný pro začátečníky. Hledáček je typu Star pointer (červený bod), objektiv průměru 90mm, ohnisková vzdálenost 1000mm, na pozorování jasných objektů
Naše cena6848 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

ČočkovýTeleskop nové generace na paralaktický montáži, vhodný pro začínající pozorovatelů vesmíru, ale i pro pozemské pozorování. Hledáček dalekohledu je typu Star pointer (červený bod) a je předinstalován na tubusu. V základní výbavě je převracející hranol, dávající stranově i výškově správně orientovaný obraz a dva okuláry 10 a 20mm (100 a 50x).Hmotnost celé sestavy je něco málo přes 12 kg.

r nRad dalekohledů AstroMaster je novinkou roku 2007. Jde o začátečnické dalekohledy s velmi jednoduchou obsluhou, sestavené bez nutnosti použití nářadí. Jsou určeny pro prvotní pozorování jasných objektů - Měsíce , planet, dvojhvězd, jasných hvězdokup a některých velmi jasných deep-sky objektů.
 

Technické parametry:

Průměr objektivu v mm:
90
Ohnisková vzdálenost v mm: 1000
Světelnost: 11,1
Hledáček : elektronický bod
Montáž : paralaktický s jemným pohybem v obou osách
Okuláry : 10 a 20 mm
Zvětšení s uvedenými okuláry : 50 a 100x
Zenitový hranol: ano
CD-ROM : ano - The Sky Level 1
Stativ : kovový výškově nastavitelný
Hmotnost : 12,2 kg komplet
Záruka : 24 měsíců
 
 
Příslušenství pro teleskop:

Měsíční filtry pro zvýšeně kontrastu a zvýšení komfortu pozorování při silném záření měsíce
Barevné filtry pro lepší kontrast při pozorování planet, hvězd, nebo deep sky-objektů
Sluneční filtry pro pozorování slunce. Pozor nikdy se nedívejte do slunce přes dalekohled bez takové fólie, hrozí vážné porušení zraku!
- okuláre
Astronomické kamery pro přenesení zážitků z pozorování do počítače přes USB
T2 kroužky pro připojení zrcadlovky přímo na teleskop
 
Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme, vysvětlíme co bude vhodné právě pro Váš teleskop a Vaše potřeby.
 
Pokud máte zájem o jiné příslušenství, kontaktujte nás. Možnosti rozšíření a vybavení teleskopu jsou neomezené, umíme Vám zabezpečit jakékoliv jiné příslušenství, které jste nenašli v naší nabídce.
Montáž EQ
3-8 dni
šošovkové (refraktory)
70-90mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.