PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Teleskop Celestron AstroMaster 90/1000 EQ

Teleskop Celestron AstroMaster 90/1000 EQTeleskop Celestron AstroMaster 90/1000 EQ
Kód zboží: 21064
ČočkovýTeleskop na paralaktický montáži, vhodný pro začátečníky. Hledáček je typu Star pointer (červený bod), objektiv průměru 90mm, ohnisková vzdálenost 1000mm, na pozorování jasných objektů
Cena s DPH6847 Kč
Cena bez DPH5706 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

ČočkovýTeleskop nové generace na paralaktický montáži, vhodný pro začínající pozorovatelů vesmíru, ale i pro pozemské pozorování. Hledáček dalekohledu je typu Star pointer (červený bod) a je předinstalován na tubusu. V základní výbavě je převracející hranol, dávající stranově i výškově správně orientovaný obraz a dva okuláry 10 a 20mm (100 a 50x).Hmotnost celé sestavy je něco málo přes 12 kg.

r nRad dalekohledů AstroMaster je novinkou roku 2007. Jde o začátečnické dalekohledy s velmi jednoduchou obsluhou, sestavené bez nutnosti použití nářadí. Jsou určeny pro prvotní pozorování jasných objektů - Měsíce , planet, dvojhvězd, jasných hvězdokup a některých velmi jasných deep-sky objektů.
 

Technické parametry:

Průměr objektivu v mm:
90
Ohnisková vzdálenost v mm: 1000
Světelnost: 11,1
Hledáček : elektronický bod
Montáž : paralaktický s jemným pohybem v obou osách
Okuláry : 10 a 20 mm
Zvětšení s uvedenými okuláry : 50 a 100x
Zenitový hranol: ano
CD-ROM : ano - The Sky Level 1
Stativ : kovový výškově nastavitelný
Hmotnost : 12,2 kg komplet
Záruka : 24 měsíců
 
 
Příslušenství pro teleskop:

Měsíční filtry pro zvýšeně kontrastu a zvýšení komfortu pozorování při silném záření měsíce
Barevné filtry pro lepší kontrast při pozorování planet, hvězd, nebo deep sky-objektů
Sluneční filtry pro pozorování slunce. Pozor nikdy se nedívejte do slunce přes dalekohled bez takové fólie, hrozí vážné porušení zraku!
- okuláre
Astronomické kamery pro přenesení zážitků z pozorování do počítače přes USB
T2 kroužky pro připojení zrcadlovky přímo na teleskop
 
Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme, vysvětlíme co bude vhodné právě pro Váš teleskop a Vaše potřeby.
 
Pokud máte zájem o jiné příslušenství, kontaktujte nás. Možnosti rozšíření a vybavení teleskopu jsou neomezené, umíme Vám zabezpečit jakékoliv jiné příslušenství, které jste nenašli v naší nabídce.
Montáž EQ
3-8 dni
šošovkové (refraktory)
70-90mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.