PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Teleskop Omegon 102/600 AZ - 3

Teleskop Omegon 102/600 AZ - 3Teleskop Omegon 102/600 AZ - 3
Kód zboží: 33133
Teleskop je kompaktní, cestovní a kometárního dalekohled. Má velké zorné pole, ale i velmi rychlou optiku s lehkou silou.
Cena s DPH7369 Kč
Cena bez DPH6141 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Tento teleskop je kompaktní, cestovní a kometárního dalekohled . Je průvodcem po noční obloze, která nabízí astronomickou výstavu komet . Má nejen velké zorné pole , ale i velmi rychlou optiku s lehkou silou.
102 mm průměr objektivu vám umožňuje nejen pozorovat Měsíc a planety , ale můžete se dostat do říše " hlubokého nebe " a vidět velký počet "provozovatelů distribučních soustav " . Pozorujte mladé hvězdokupy , jako jsou Plejády , v detailu poprvé, nebo se podívejte na rozšířené galaktické mlhoviny . S pouze 600 mm ohniskovou vzdáleností má tento dalekohled obzvláště široké zorné pole a je optimální pro ponoření do širokého výhledu na noční obloze . A pokud máte zájem o bližší pohled na konkrétní objekt , pak jednoduše vložíte jiný okulár a můžete zvětšit až do 200X . 102 mm objektiv také umožňuje vidět některé planetární atmosféry a budete mít možnost pozorovat mnoho detailů na planetách - jako jsou oblačné pásy na Jupiteru . Představte si, když se stmívá , hvězdy svítí na obloze a přímo před vámi je majestátní kometa . Tento teleskop je vhodný i jako hledač komet . Můžete cestovat do jiných oblastí sluneční soustavy . Připadáte si jako skutečný kométny výzkumník Jean Louis Pons , jeden z nejznámějších objevitelů komet .
Teleskop je na AZ 3 montáži , což umožňuje přesné sledování přes pomalé pohyby v obou osách . Umožní vám to sledovat jakýkoliv objekt, ať už na noční obloze , nebo na zemi . Jednoduše řečeno , objekt máte v zorném poli, a pak použijete pomalé ovládání pohybu sledování objektu v požadovaném směru . Takže montáž AZ 3 vám umožní snadno sledovat objekty , dokonce i při vysokých zvětšeních . To znamená, že máte možnost užít si pozorování více, protože pozorování je zcela intuitivní . Velká centrální šroub umožňuje rozhodnout, zda si přejete sledovat horizontální (např. při pozemním pozorování ) , nebo sledovat vertikálně , směrem nahoru na oblohu . Šroub vám umožní dosáhnout jakékoliv místo , které chcete sledovat . Montáží můžete pohybovat v libovolném směru , jak potřebujete všestranné zobrazení . AZ - 3 držák je plně otočný o 360 ° .
 

Technické parametry :

Průměr objektivu ( mm ) : 102
Ohnisková vzdálenost ( mm ) : 600
Maximální užitečné zvětšení : 200
Připojení na okulár : 2
Typ výroby: AZ - 3
Montáž : azimutální
Materiál: hliník
Dodávané příslušenství: 1.25 '' okuláry , 25mm, 10mm
Oblast použití :
Příroda pozorování : ano
Měsíc a planety : ano
Mlhoviny a galaxie : ano
Slunce: nedoporučuje ( pouze s vhodným slunečním filtrem )
Začátečníci : ano
Záruka : 24 měsíců
 
 
Příslušenství pro teleskop:

Měsíční filtry pro zvýšeně kontrastu a zvýšení komfortu pozorování při silném záření měsíce
Barevné filtry pro lepší kontrast při pozorování planet, hvězd, nebo deep sky-objektů
Sluneční filtry pro pozorování slunce. Pozor nikdy se nedívejte do slunce přes dalekohled bez takové fólie, hrozí vážné porušení zraku!
- okuláre
Astronomické kamery pro přenesení zážitků z pozorování do počítače přes USB
T2 kroužky pro připojení zrcadlovky přímo na teleskop
 
Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme, vysvětlíme co bude vhodné právě pro Váš teleskop a Vaše potřeby.
 
Pokud máte zájem o jiné příslušenství, kontaktujte nás. Možnosti rozšíření a vybavení teleskopu jsou neomezené, umíme Vám zabezpečit jakékoliv jiné příslušenství, které jste nenašli v naší nabídce.
Montáž AZ
3-8 dni
šošovkové (refraktory)
90-113mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.