PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Teleskop Celestron - NexStar 90SLT

Teleskop Celestron - NexStar 90SLTTeleskop Celestron - NexStar 90SLT
Kód zboží: 22087
Astronomický dalekohled Maksutov-Cassegrain, průměr zrcadla 90mm, ohnisková vzdálenost 1250mm automatická montáž GoTo
Cena s DPH14572 Kč
Cena bez DPH12144 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Dalekohled typu Maksutov-Cassegrain, průměr zrcadla 90mm, ohnisková vzdálenost 1250mm. Nastavuje se téměř automaticky jen s Vašem minimální pomocí. Stačí zadat souřadnice, datum a čas a tři libovolné objekty na pozorování. Tímto jednoduchým způsobem máte dalekohled nastaven na pozorování objektů noční oblohy, známé pouze z obrázků.
GoTo plně automatizovaná montáž poháněná motory v obou osách a řízena ovladačem. Databáze obsahuje více než 4.000 objektů, stačí zadat souřadnice, datum a čas a dalekohled nastavit na tři libovolné objekty na obloze a pozorování začíná. Nezáleží při tom na tom co na obloze ukážete, zda hvězdu, planetu, nebo Měsíc. Stativ je výškově nastavitelný s duralovými stojkami a odkládací plochou. Jednoduchá montáž bez nářadí, snadné použití. Dalekohled vhodný i pro začátečníky. K dalekohledu je dodáváno CD-ROM se softwarem The Sky, úroveň 1 , update je možný stáhnout z internetu.
 

Technické parametry:

Průměr objektivu v mm
: 90
Ohnisková vzdálenost v mm : 1250
Hledáček : elektronický bod
Okuláry : 25 a 9
Zvětšení : 50 a 139x
Montáž : automatické GoTo
Motorický pohon : ano, obě osy
Ovládání : NexStar, 4000 objektů v databázi
Stativ : kovový výškově nastavitelný
Napájení: baterie - 8x1.5V, případně napájení ze síťového adaptéru
CD-ROM: The Sky Level 1
Hmostnoť : cca 8kg
Záruka : 24 měsíců
 
 
Příslušenství pro teleskop:

Měsíční filtry pro zvýšeně kontrastu a zvýšení komfortu pozorování při silném záření měsíce
Barevné filtry pro lepší kontrast při pozorování planet, hvězd, nebo deep sky-objektů
Sluneční filtry pro pozorování slunce. Pozor nikdy se nedívejte do slunce přes dalekohled bez takové fólie, hrozí vážné porušení zraku!
- okuláre
Astronomické kamery pro přenesení zážitků z pozorování do počítače přes USB
T2 kroužky pro připojení zrcadlovky přímo na teleskop
 
Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme, vysvětlíme co bude vhodné právě pro Váš teleskop a Vaše potřeby.
 
Pokud máte zájem o jiné příslušenství, kontaktujte nás. Možnosti rozšíření a vybavení teleskopu jsou neomezené, umíme Vám zabezpečit jakékoliv jiné příslušenství, které jste nenašli v naší nabídce.
Montáž GoTo
3-8 dni
Maksutov-Cassegrain
90-113mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.