PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Teleskop Celestron AstroMaster 130/650mm EQ

Teleskop Celestron AstroMaster 130/650mm EQTeleskop Celestron AstroMaster 130/650mm EQ
Kód zboží: 31045
Zrcadlový astronomický dalekohled s průměrem zrcadla 130mm, ohniskovou vzdáleností 650mm, montáž EQ-2, na pozorování jasných objektů, měsíce, dvojhvězd, planet
Cena s DPH6462 Kč
Cena bez DPH5385 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Zrcadlový dalekohled konstrukce Newton o průměru 130mm a ohniskovou vzdáleností 650mm (f / 5). Optika je opatřena antireflexními vrstvami. Tubus dalekohledu je umístěn na inovované paralaktický montáži CG-3 (EQ-2) s dělenými kruhy, aretaci a jemnými pohyby v obou osách. Tato montáž umožňuje zejména astronomické, s jistými omezeními i pozemské pozorování. Tubus je připevněn v rybinu rychloupínacím systémem. Stativ je na ocelových stojkách. Hledáček dalekohledu je typu Star pointer (červený bod) a je předinstalován na tubusu. V základní výbavě jsou dva okuláry 20 a 10mm (32 × 65 ×). Hmotnost celé sestavy 11 kg.
Řada dalekohledů AstroMaster je novinkou roku 2007. Jde o začátečnické dalekohledy s velmi jednoduchou obsluhou, sestavené bez nutnosti použití nářadí. Jsou určeny pro prvotní pozorování jasných objektů - Měsíce, planet, dvojhvězd, jasných hvězdokup a některých velmi jasných deep-sky objektů.
 

Technické parametry:

Průměr objektivu v mm:
130
Ohnisková vzdálenost v mm : 650
Hledáček : StarPointer
Okuláry : 10 a 20mm
Zvětšení : 32 a 65x
Montáž : paralaktický montáž CG-3 (EQ-2)
Stativ : duralový stativ
Hmostnoť : 11 kg
Záruka : 24 měsíců


Příslušenství pro teleskop:

Měsíční filtry pro zvýšeně kontrastu a zvýšení komfortu pozorování při silném záření měsíce
Barevné filtry pro lepší kontrast při pozorování planet, hvězd, nebo deep sky-objektů
Sluneční filtry pro pozorování slunce. Pozor nikdy se nedívejte do slunce přes dalekohled bez takové fólie, hrozí vážné porušení zraku!
- okuláre
Astronomické kamery pro přenesení zážitků z pozorování do počítače přes USB
T2 kroužky pro připojení zrcadlovky přímo na teleskop
 
Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme, vysvětlíme co bude vhodné právě pro Váš teleskop a Vaše potřeby.
 
Pokud máte zájem o jiné příslušenství, kontaktujte nás. Možnosti rozšíření a vybavení teleskopu jsou neomezené, umíme Vám zabezpečit jakékoliv jiné příslušenství, které jste nenašli v naší nabídce.
 
Montáž EQ
3-8 dni
zrkadlové (refraktory)
130-149mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.