Dalekohled Steiner SAFARI UltraSharp 10x26

Dalekohled Steiner SAFARI UltraSharp 10x26Dalekohled Steiner SAFARI UltraSharp 10x26
Kód zboží: 4477
Kompaktní dalekohled pro outdoor aktivity, s vynikající optikou, ostrým obrazem až ke kraji zorného pole, voděodolný, 10x zvětšení, 26mm objektiv
Cena s DPH3370 Kč
Cena bez DPH2785 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Dalekohledy serie UltraSharp Vám přinese své postřehy tak blízko, jak byste mohli očekávat s mnohem větším dalekohledem. Nová vysoce kontrastní optika záři vysoce kontrastními barvami a ohromující jasností.
r n


Steiner nastavuje nový standard ve výkonu kompaktních vnějších dalekohledů. Okouzlující jasnost i do okrajových zón, neuvěřitelné barvy, lesk, živé obrazy, to jsou vlastnosti nově vyvinuté optiky.

Technické parametry:

Zvětšení : 10x
Průměr objektivu: 26 mm
Šířka zorného pole na 1000 m: 101 m
Průměr výstupní pupily: 2,6 mm
Voděodolnost : ano
Hmotnost : 297 g Světelnost : 7
Šířka : 116 mm
Výška : 120 mm
hloubka : 46mm
Záruka : 10 let
10x
3-8 dni
Kompaktní (kapesní)
2-4 dni

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.