PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Dalekohled Fomei Foreman 8x56

Dalekohled Fomei Foreman 8x56Dalekohled Fomei Foreman 8x56
Kód zboží: OY2712
Exkluzivní model dalekohledu vyroben z velmi kvalitních materiálů. Vhodný i pro noční vidění. Využitelný na noční pozorování zvěře, oblohy apod.. Je plněn suchým dusíkem proti zamlžování, voděodolný a nárazuvzdorný.
Cena s DPH9222 Kč
Cena bez DPH7621 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Exkluzivní model loveckého dalekohledu je vyroben z materiálů nejvyšších kvalitativních parametrů. Všechny čočky objektivů i okulárů dalekohledu jsou opatřeny speciálními antiodraznými vrstvami HTC ( High Transmission Coating ) . Hranoly dalekohledu jsou potaženy povlakem DEC ( Dia - Electrical Coating ) . Kombinace povlaků HTC / DEC zajišťuje maximální celkovou propustnost celé optické soustavy . Dalekohledy vynikají vysokou hranovou ostrostí obrazu a maximální celkovou propustností světla . To umožňuje používat dalekohledy i pro tzv. noční vidění . Vzhledem ke své vynikající světelné propustnosti využívajícího " zbytkového světla " jsou tedy vhodné i pro noční pozorování zvěře , oblohy apod. .. Tam kde lidské oko vidí už jen černý stín , jsou při pozorování tímto dalekohledem viditelné i detaily . Tělo dalekohledu je plněno suchým dusíkem, což zabraňuje jeho orosení při náhlé změně teploty a také zajišťuje jeho voděodolnost . Dalekohled díky své robustní konstrukci se také řadí mezi nárazuvzdorné dalekohledy . Světelný průměr objektivů dalekohledu 56mm v kombinaci s 8x zvětšením nabízejí skvělé optické vlastnosti s maximální světelností a hranovou ostrostí obrazu i při velmi špatných světelných podmínkách .

 

Každý skleněný element optické soustavy dalekohledu FOMEI je opatřen speciálním mnohovrstvého povlakem, který zabezpečuje dokonalou světelnou propustnost dalekohledu . Na vrcholu nabídky povrchových úprav se nachází HTC ( High trasmissione Coating - pro úpravu čoček ) a DEC ( Dielectric Coating - pro úpravu hranolů ) . Tyto úpravy zajišťují až o 10 % menší odraz světla na povrchu skleněných elementů , čímž umožní více než 90 % propustnost světla optikou dalekohledu . Dalekohledy s těmito úpravami jsou vhodné pro pozorování za zhoršených světelných podmínek .


Technické parametry :

Zvětšení : 8 x
Průměr objektivu: 56 mm
Zorný úhel : 6,5 °
Zorné pole v 1000m : 114 m
Minimální ostřící vzdálenost : 2,5 m
Relativní světelnost : 49
Optický výstup : 6,5 mm
Sklo hranolu : BaK4
Úprava čoček : DEC / HTC
Dioptrická korekce: ± 4 dpt
Stativový závit : ano
Šířka : 145 mm
Délka : 185 mm
Hmotnost : 1090 g
Záruka: 60 měsíců

8x
3-8 dni
Priama (Roof)
56-59mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.