PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Dalekohled Omegon Farsight 16x50

Dalekohled Omegon Farsight 16x50Dalekohled Omegon Farsight 16x50
Kód zboží: 21361
Dalekohled Farsight 16x50 kombinuje v sobě velké zvětšení a kvalitu obrazu, je určen k detailnímu zkoumání vzdálených objektů, voděodolný, plněný dusíkem, BaK 4
Cena s DPH3040 Kč
Cena bez DPH2512 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

Na skladě

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:Čtvrtek 20.02
Preloader
Omegon Farsight - mooderné technologie v klasickém designu dalekohledu.
Omegon Farsight jsou univerzální dalekohledy, vynikající pro téměř jakýkoliv druh pozorování, zda už máte rádi horské panoramata, pozorování ptáků, zvířat, nebo si chcete vychutnat sledování otevřeného moře. Jsou k dispozici v rozměrech 8x40, 7x50, 10x50 a 16x50, takže si vyberete ten nejvhodnější pro Vás.
Dalekohledy Farsight Vám ukáží obraz mimořádné ostrosti a brilance. Mnoho dalekohledů znatelně ztrácí ostrost směrem k okraji zorného pole. Dalekohledy Farsight však mají vynikající výsledky iv tomto směru, což znamená, že můžete optimálně využít celé zorné pole.
Optika dalekohledu je postavena na vysoce kvalitních hranolech BaK 4, které mají více vrstvou antireflexní úpravu (Multicouting).
Všechny Farsight dalekohledy jsou velmi snadno používají, mají gumové očnice, které poskytují dobrou ochranu před rozptýlením světla. Mnoho lidí dnes používá brýle, a tak tyto dalekohledy byly navrženy tak, aby bylo plně kompatibilní i pro lidi, kteří používají brýle. Relief oka je dostatečný pro všech, kteří nosí brýle.
Silné větry, déšť, horké slunce, na tom nezáleží! Dalekohledy Farsight jsou robustně konstruovány, plně gumově obrněné a nárazuvzdorné. Pohodlně se usadí ve vašich rukou a jsou dobře ovladatelné. Pouzdro je zcela vodotěsné a je plněné dusíkem proti zamlžování.
Dalekohled se zaostřuje pomocí centrálního kolečka, je ho možné zaostřit již od několika metrů. Je dodáván s pouzdrem a popruhem .

Technické parametry:

Zvětšení: 16x
Průměr objektivu : 50mm
Zorný úhel : 2,7 °
Zorné pole v 1000m: 43m
Minimální ostřicí vzdálenost : 6m
Relativní světelnost : 25
Optický výstup : 3,1 mm
Sklo hranolu : BaK-4
Úprava čoček: MC
Stativový závit : ano
Šířka : 198mm
Délka : 182mm
Hmotnost : 977g
Záruka : 36 měsíců
13x a viac
Klasická (Porro)
3-8 dni
50-55mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.