PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Dalekohled Levenhuk Sherman PRO 8x42

Kód zboží: 67725
Triedr Levenhuk Sherman PRO 8x42 má klasický design, široké zorné pole, tělo vhodné do každého počasí. Zvětšení dalekohledu je 8x. Průměr čoček objektivu má tento dalekohled 42 mm.
Cena s DPH4134 Kč
Cena bez DPH3417 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Dalekohled Levenhuk Sherman PRO 8x42 je velmi dobrým pomocníkem na pozorování ptáků, lov, sledování pohybujících se objektů, zkoumání terénu, zkrátka slouží pro celou řadu situací vyžadujících schopnost pozorovat co nejrozsáhlejší oblast. S tímto dalekohledem získáte nejširší zorné pole. Prvotřídní optika s několikanásobnou antireflexní vrstvou na všech optických plochách zaručuje čistý a svěží obraz, čočky objektivů s průměrem 42 mm zajišťují skvělou viditelnost a zvětšení 8x je dostatečné k důkladnému studiu i vzdálených objektů. Odolný pogumovaný plášť je zcela vodotěsný, takže je vhodný do deště nebo sněhu. Tento triedr je dokonalý přístroj pro všechny, kteří mají rádi extrémní aktivity.

Optika tohoto modelu je vyrobena z vysoce kvalitního skla BaK-4. Optická konstrukce vychází z použití Porro hranolů, díky čemuž nabízí široké zorné pole. Objektivy triedr jsou dvouprvkové a okuláry se skládají z pěti optických prvků. Taková konstrukce umožňuje získat ploché zorné pole, takže obraz je bez zkreslení nejen uprostřed, ale i na okrajích. Čočky jsou na všech optických plochách pokryté několikanásobnou antireflexní vrstvou, která zvyšuje světelnou propustnost. Plášť je naplněn dusíkem, který chrání čočky před mlžením. Dalekohled nabízí čistý, svěží a živý obraz s bezchybným vykreslením barev.

Ergonomický design tohoto modelu umožňuje triedr nastavit tak, aby vyhovoval stavu vašeho zraku. Pravý okulár je vybaven kroužkem dioptrické korekce a nastavit možná i vzdálenost mezi tubusy. Dlouhý oční reliéf umožňuje pohodlné pozorování s nasazenými brýlemi. Ideální polohu triedr vzhledem ke svým očím můžete nastavit pomocí twist-up očnic, které lze snadno prodloužit nebo zkrátit a bezpečně zajistit v požadované poloze.

Optika dalekohledu je uložena v robustním vodotěsném těle. Díky pogumovanému plášti s reliéfním povrchem se triedr velmi pohodlně drží v rukách a široký popruh, který je součástí sady, můžete použít na jeho zavěšení kolem krku. Tělo dalekohledu je opatřeno montážní objímkou, pomocí které jej lze v případě potřeby umístit na stativ.

V soupravě se nachází: triedr Levenhuk Sherman PRO 8x42, krytky okuláru a objektivu, pouzdro, závěsný řemen, čistící utěrka a návod k použití.
 
názor experta

klady
 
 
zápory
 

Technické parametry:
 
Zvětšení, x: 8
Typ: triedr s porro hranolem
Okuláry: 5 prvků v 3 skupinách
Objektivy: 2 prvky v 1 skupině
Materiál optiky: sklo BaK-4
Povrchová úprava optiky: několikanásobná antireflexní vrstva na všech optických plochách
Průměr objektivu (apertura), mm: 42
Výstupní pupila, mm: 5,3
Oční reliéf, mm: 21
Soumrakový faktor: 18,3
Relativní jas: 28,1
Práh rozlišení, úhlových vteřin: 6
Zorné pole, °: 8,1
Zorné pole, m / 1000 m: 142
Nejkratší vzdálenost zaostření, m: 3
Dioptrická korekce okuláru, dioptrií: ± 4
Mezipupilární vzdálenost (IPD), mm: 60-70
Zaostřování: středové
Očnice: twist-up
Rozsah provozní teploty, ° C: -15 ... + 40
Kompatibilní se stativem: ano
Použití: Výrobek pro všeobecné použití.
Mohou ho používat i děti starší 3 let.
Rozměry, mm: 190x142x62
Hmotnost, kg: 0,85

3-8 dni
Dalekohledy
8x
Klasická (Porro)
41-49mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.