PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Dalekohled Levenhuk Karma PRO 10x32

DLKPRO10322
DLKPRO10323
Kód zboží: 67697
Binokulární dalekohled Levenhuk Karma PRO 10x32 je ideální
pro cestování. Zvětšení má 10x. Průměr čoček objektivu má 32 mm.
Cena s DPH3040 Kč
Cena bez DPH2512 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Binokulární dalekohled Levenhuk Karma PRO 10x32 je určen zejména těm, kteří milují cestování a nové objevy. Zvětšení 10x je dostatečné i pro sledování výrazně vzdálených objektů - neunikne vám ani nejmenší detail. Dostatečně široké zorné pole tohoto modelu je skvělé k panoramatickým pozorováním, zatímco vynikající pokročilá optika vytváří obraz nejvyšší kvality. Tento triedr je bezpečně chráněn před prachem, nečistotami a vlhkostí. Kromě toho vám hermeticky utěsněné tělo dalekohledu umožňuje pozorování i za prudkého lijáku.

Konstrukce tohoto modelu se střechovými hranoly zajišťuje maximální kompaktnost jeho těla. Zdokonalený design okulárů nabízí mimořádně svěží a ostrý obraz. Čočky s několikanásobnou antireflexní vrstvou na všech optických plochách umožňují správné vykreslení barev. Na ochranu optiky před zamlžením je plášť tohoto modelu naplněn dusíkem. Ani špatné počasí nezkazí vaše pozorování - obraz v dalekohledu je vždy čistý a jasný.

Jednou z hlavních priorit při vývoji tohoto modelu byl ergonomický design. Jeho neklouzavé pogumované tělo v armádní zelené barvě pohodlně padne do vašich rukou. Triedr si můžete snadno vyladit podle svých individuálních potřeb, protože vám umožňuje nastavit medzipupilárnu vzdálenost a dioptrickou korekci. Pomocí twist-up očnic pak lze upravit nejpohodlnější vzdálenost očí od okulárů přístroje. Dalekohled je dokonale vodotěsný.

Souprava obsahuje: binokulární dalekohled Levenhuk Karma PRO 10x32, krytky okuláru a objektivu, pouzdro, závěsný řemen, čisticí utěrku, návod k použití a záruční list.

 

Technické parametry:

Zvětšení, x: 10
Typ: Střechové hranoly
Okuláry: 4 prvky v 3 skupinách
Materiál optiky: sklo BaK-4
Povrchová úprava optiky: několikanásobná antireflexní vrstva na všech optických plochách, reflexní materiál na bázi hliníku a postříbření
bez vrstev fázové korekce
Průměr objektivu (apertura), mm: 32
Výstupní pupila, mm: 4,1
Oční reliéf, mm: 14
Stmívající faktor: 17,89
Relativní jas: 10,24
Práh rozlišení, úhlových vteřin: 5,6
Zorné pole, °: 5,8
Zorné pole, m / 1000 m: 101
Nejkratší vzdálenost zaostření, m: 2
Dioptrická korekce okuláru, dioptrií: ± 3
Medzipupilárna vzdálenost (IPD), mm: 56-74
Zaostřování: středové
Očnice: Twist up
Materiál těla: kompozitní materiál na bázi pryskyřice a kovu
Rozsah provozní teploty, ° C: -15 ... + 60
Kompatibilní se stativem: ano
Rozměry, mm: 130x127x48

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.