PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Dalekohled Levenhuk Karma PRO 10x42

DLKPRO10422
DLKPRO10423
Kód zboží: 67698
Binokulární dalekohled Levenhuk Karma PRO 10x42 je
univerzální, do každého počasí, pohodlný. Zvětšení má 10x. Průměr čoček objektivu má 42 mm.
Cena s DPH3520 Kč
Cena bez DPH2909 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Dalekohled Levenhuk Karma PRO 10x42 je vhodnou výbavou na kvalitní pozrovanie dlouhých vzdáleností a do špatného počasí. Pokročilá optika vysoké kvality, kterou je tento model vybaven, zajišťuje čistý a svěží obraz. Zvětšení 10x vám umožňuje pozorovat objekty i ve velké vzdálenosti a jeho objektivy s velkou aperturou zajišťují skvělou viditelnost i za špatných světelných podmínek. Vodotěsné tělo umožňuje pozorování za každého počasí. Tento binokulární dalekohled se nebojí žádných výzev.

Okuláry se skládají ze čtyř optických prvků uspořádaných do tří skupin a nabízejí svěží a ostrý obraz. Čočky jsou na všech optických plochách pokryté několikanásobnou antireflexní vrstvou, která zvyšuje světelnou propustnost. Triedr zprostředkovává obraz v živých, přirozených barvách. Na ochranu optiky před zamlžením i za vysoké vlhkosti je plášť tohoto modelu naplněn dusíkem.

Dalekohled lze bez problémů nastavit tak, aby vyhovoval stavu vašeho zraku. Vzdálenost mezi tubusy lze snadno upravit a pravý okulár je vybaven kroužkem dioptrické korekce. Pomocí twist-up očnic lze velmi pohodlně nastavit optimální vzdálenost mezi očima a okuláry. Reliéfní pogumovaný plášť v armádní zelené barvě neklouže v rukách. Triedr je dokonale vodotěsný, takže jej lze použít za každého počasí.

Souprava obsahuje: binokulární dalekohled Levenhuk Karma PRO 10x42, krytky okuláru a objektivu, pouzdro, závěsný řemen, čisticí utěrku, návod k použití a záruční list.

 

Technické parametry:

Zvětšení, x: 10
Typ: Střechové hranoly
Okuláry: 4 prvky v 3 skupinách
Materiál optiky: sklo BaK-4
Povrchová úprava optiky: několikanásobná antireflexní vrstva na všech optických plochách, reflexní materiál na bázi hliníku a postříbření
bez vrstev fázové korekce
Průměr objektivu (apertura), mm: 42
Výstupní pupila, mm: 4,1
Oční reliéf, mm: 14
Stmívající faktor: 20,49
Relativní jas: 17,64
Práh rozlišení, úhlových vteřin: 5,6
Zorné pole, °: 5,8
Zorné pole, m / 1000 m: 101
Nejkratší vzdálenost zaostření, m: 2
Dioptrická korekce okuláru, dioptrií: ± 3
Mezipupilární vzdálenost (IPD), mm: 56-74
Zaostřování: středové
Očnice: Twist up
Materiál těla: kompozitní materiál na bázi pryskyřice a kovu
Rozsah provozní teploty, ° C: -15 ... + 60
Kompatibilní se stativem: ano
Rozměry, mm: 137x127x50

10x
3-8 dni
Priama (Roof)
41-49mm
Atronómie;Cestování;Sport;Jachting;Myslivectví;Turistika;Ornitológie

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.