PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Dalekohled Levenhuk Karma PRO 10x50

DLKPRO10502
DLKPRO10503
Kód zboží: 67699
Binokulární dalekohled Levenhuk Karma PRO 10x50 je výkonný, širokoúhlý a pohodlný. Zvětšení má 10x. Průměr čoček objektivu má 50 mm.
Cena s DPH3710 Kč
Cena bez DPH3066 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

Na skladě

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:Čtvrtek 20.02
Preloader

Dalekohled Levenhuk Karma PRO 10x50 představuje výbornou kvalitu obrazu, široké zorné pole, ergonomický design a vysoký optický výkon. Dalekohled nabízí skvělou hodnotu i pro nejnáročnější uživatele. Široké zorné pole se hodí zejména k panoramatickému pozorování a na sledování pohybujících se objektů. Tento model je dobrou volbou pro pozorování ptáků. Zvětšení dalekohledu je dostatečné k detailnímu sledování i velmi vzdálených objektů. Velké čočky objektivů nabízejí skvělou viditelnost i za soumraku.

Navzdory velkým objektivem je tento ďalkohľad daleko kompaktnější než klasické polní dalekohledy. To je možné díky konstrukci se střechovými hranoly. Nejvyšší možnou kvalitu obrazu zajišťují moderní okuláry skládající se ze čtyř optických prvků. Čočky jsou na všech optických plochách pokryté několikanásobnou antireflexní vrstvou, což zvyšuje světelnou propustnost. Ve výsledku si pak můžete užívat jasný a živý obraz ve věrných barvách. Plášť tohoto modelu je naplněn dusíkem, proto se optika nebude mlžit, a to ani za špatného počasí.

Design binokulárního dalekohledu Levenhuk Karma PRO 10x50 je důkladně promyšlený, aby vám zajistil co nejvyšší pohodlí při pozorování. Každý uživatel si na něm může snadno upravit medzipupilárnu vzdálenost a dioptrickou korekci a pomocí twist-up očnic nastavit ideální vzdálenost svých očí od okulárů přístroje. Tělo tohoto modelu se velmi pohodlně drží v rukou a je opatřeno protiskluzovým pogumováním, které je i příjemné na dotek. Dalekohled je dokonale vodotěsný.

Souprava obsahuje: binokulární dalekohled Levenhuk Karma PRO 10x50, krytky okuláru a objektivu, pouzdro, závěsný řemen, čisticí utěrku, návod k použití a záruční list.

 

Technické parametry:

Zvětšení, x: 10
Typ: Střechové hranoly
Okuláry: 4 prvky v 3 skupinách
Materiál optiky: sklo BaK-4
Povrchová úprava optiky: několikanásobná antireflexní vrstva na všech optických plochách, reflexní materiál na bázi hliníku a postříbření
bez vrstev fázové korekce
Průměr objektivu (apertura), mm: 50
Výstupní pupila, mm: 5
Oční reliéf, mm: 17,5
Stmívající faktor: 22,36
Relativní jas: 25
Práh rozlišení, úhlových vteřin: 5,6
Zorné pole, °: 5,8
Zorné pole, m / 1000 m: 101
Nejkratší vzdálenost zaostření, m: 2
Dioptrická korekce okuláru, dioptrií: ± 3
Mezipupilární vzdálenost (IPD), mm: 56-74
Zaostřování: středové
Očnice: Twist up
Materiál těla: kompozitní materiál na bázi pryskyřice a kovu
Rozsah provozní teploty, ° C: -15 ... + 60
Kompatibilní se stativem: ano
Rozměry, mm: 162x132x60

10x
3-8 dni
Priama (Roof)
50-55mm
Atronómie;Cestování;Sport;Jachting;Myslivectví;Turistika;Ornitológie

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.