PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Dalekohled Levenhuk Karma PRO 12x50

DLKPRO12504
DLKPRO12503
Kód zboží: 67700
Binokulární dalekohled Levenhuk Karma PRO 12x50 je výkonný, má velkou aperturu, určený je do každého počasí. Zvětšení má 12x. Průměr čoček objektivu má 50 mm.
Cena s DPH3810 Kč
Cena bez DPH3149 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

Na skladě

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:Úterý 3.03
Preloader

Dalekohled Levenhuk Karma PRO 12x50 vám poskytne dokonalý obraz, který nezkazí ani déšť, sníh, stříkající voda či mlha. Silné zvětšení 12x vám umožňuje snadno sledovat i velmi vzdálené objekty v úplném detailu. Navíc jej můžete používat i za soumraku. Dokonale vodotěsné tělo umožňuje pozorování za každého počasí. Tento binokulární dalekohled je špičkový optický přístroj, který uspokojí nároky profesionálních uživatelů.

Konstrukce dalekohledu využívá střešní hranoly, proto je tento model o tolik kompaktnějšího než klasické polní dalekohledy. Při výrobě tohoto modelu je použita nejmodernější optika. Okuláry se skládají ze čtyř optických prvků uspořádaných do tří skupin a čočky jsou opatřeny několikanásobnou antireflexní vrstvou na všech aktivních plochách. Plášť tohoto modelu je naplněn dusíkem, proto se optika nebude mlžit, a to ani za špatného počasí. Triedr Levenhuk Karma PRO 12x50 nabízí jasný, ostrý a svěží obraz v přirozených barvách.

Design tohoto binokulárního dalekohledu je důkladně promyšlený, aby vám zajistil co nejvyšší pohodlí při pozorování. Každý uživatel si na něm může snadno upravit medzipupilárnu vzdálenost a dioptrickou korekci a pomocí twist-up očnic nastavit ideální vzdálenost svých očí od okulárů přístroje. Tělo tohoto modelu se velmi pohodlně drží v rukou a je opatřeno protiskluzovým pogumováním, které je i příjemné na dotek. Dalekohled je dokonale vodotěsný.

Souprava obsahuje: binokulární dalekohled Levenhuk Karma PRO 12x50, krytky okuláru a objektivu, pouzdro, závěsný řemen, čisticí utěrku, návod k použití a záruční list.

 

Technické parametry:

Zvětšení, x: 12
Typ: Střechové hranoly
Okuláry: 4 prvky v 3 skupinách
Materiál optiky: sklo BaK-4
Povrchová úprava optiky: několikanásobná antireflexní vrstva na všech optických plochách, reflexní materiál na bázi hliníku a postříbření
bez vrstev fázové korekce
Průměr objektivu (apertura), mm: 50
Výstupní pupila, mm: 4,1
Oční reliéf, mm: 14
Stmívající faktor: 24,49
Relativní jas: 17,36
Práh rozlišení, úhlových vteřin: 5,6
Zorné pole, °: 4,7
Zorné pole, m / 1000 m: 82
Nejkratší vzdálenost zaostření, m: 2,5
Dioptrická korekce okuláru, dioptrií: ± 3
Mezipupilární vzdálenost (IPD), mm: 56-74
Zaostřování: středové
Očnice: Twist up
Materiál těla: kompozitní materiál na bázi pryskyřice a kovu
Rozsah provozní teploty, ° C: -15 ... + 60
Kompatibilní se stativem: ano
Rozměry, mm: 162x132x60

11-12x
3-8 dni
Priama (Roof)
50-55mm
Atronómie;Cestování;Sport;Jachting;Myslivectví;Turistika;Ornitológie

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.