PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Dalekohled Levenhuk Karma PRO 8x42

DLKPRO8422
DLKPRO8423
Kód zboží: 67704
Binokulární dalekohled Levenhuk Karma PRO 8x42 nabízí
široké zorné pole a svěží obraz za každého počasí. Zvětšení má 8x. Průměr čoček objektivu má 42 mm.
Cena s DPH3420 Kč
Cena bez DPH2826 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Dalekohled Levenhuk Karma PRO 8x42 nabízí skvělou viditelnost při pozorování za denního světla i za soumraku. Disponuje i vynikající kvalitou obrazu, ergonomickým designem a vysokým optickým výkonem. Dalekohled představuje mimořádnou hodnotu nejen pro zkušené cestovatele a nadšence aktivního odpočinku, ale i pro profesionální uživatele. Díky širokému zornému poli lze jedním pohledem spatřit rozsáhlá území, takže si můžete vychutnat panoramatické pozorování nebo snadno sledovat pohybující se objekty. Triedr je zcela vodotěsný, takže ani déšť či mlha nebude překážkou kvalitnímu pozorování, pokud máte tento model binokulárního dalekohledu.

Velké čočky objektivů zachycují dostatek světla na to, aby byl obraz jasný i za zhoršených světelných podmínek. Přitom je dalekohled stále velmi kompaktní, což umožňuje použitá konstrukce se střechovými hranoly. Okuláry se skládají ze čtyř optických prvků uspořádaných do tří skupin. Takový design výrazně zvyšuje kvalitu výsledného obrazu. Čočky jsou pokryty několikanásobnou antireflexní vrstvou na všech optických plochách, takže světelné ztráty uvnitř přístroje jsou sníženy na nulu. S tímto dalekohledem si můžete vychutnat věrný obraz v živých barvách. Dusíková náplň pláště chrání optiku před zamlžením, takže ani vysoká vlhkost negativně neovlivní ostrost obrazu.

Dalekohled lze bez problémů nastavit tak, aby vyhovoval stavu vašeho zraku. Vzdálenost mezi tubusy lze snadno upravit a pravý okulár je vybaven kroužkem dioptrické korekce. Pomocí twist-up očnic lze velmi pohodlně nastavit optimální vzdálenost mezi očima a okuláry. Reliéfní pogumovaný plášť v armádní zelené barvě neklouže v rukách. Triedr je dokonale vodotěsný, takže jej lze použít za každého počasí.

Souprava obsahuje: binokulární dalekohled Levenhuk Karma PRO 8x42, krytky okuláru a objektivu, pouzdro, závěsný řemen, čisticí utěrku, návod k použití a záruční list.

 

Technické parametry:

Zvětšení, x: 8
Typ: Střechové hranoly
Okuláry: 4 prvky v 3 skupinách
Materiál optiky: sklo BaK-4
Povrchová úprava optiky: několikanásobná antireflexní vrstva na všech optických plochách, reflexní materiál na bázi hliníku a postříbření
bez vrstev fázové korekce
Průměr objektivu (apertura), mm: 42
Výstupní pupila, mm: 5,2
Oční reliéf, mm: 17,5
Stmívající faktor: 18,55
Relativní jas: 27,56
Práh rozlišení, úhlových vteřin: 5,6
Zorné pole, °: 7,4
Zorné pole, m / 1000 m: 129
Nejkratší vzdálenost zaostření, m: 2
Dioptrická korekce okuláru, dioptrií: ± 3
Mezipupilární vzdálenost (IPD), mm: 56-74
Zaostřování: středové
Očnice: Twist up
Materiál těla: kompozitní materiál na bázi pryskyřice a kovu
Rozsah provozní teploty, ° C: -15 ... + 60
Kompatibilní se stativem: ano
Rozměry, mm: 137x127x50

8x
3-8 dni
Priama (Roof)
41-49mm
Atronómie;Cestování;Sport;Jachting;Myslivectví;Turistika;Ornitológie

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.