PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Dalekohled Levenhuk Karma PRO8x32

DLKPRO8322
DLKPRO8323
Kód zboží: 67703
Binokulární dalekohled Levenhuk Karma PRO 8x32 je vhodný
do každého počasí, kompaktní a širokoúhlý. Zvětšení má 8x. Průměr čoček objektivu má 32 mm.
Cena s DPH2850 Kč
Cena bez DPH2355 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

Na skladě

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:Čtvrtek 20.02
Preloader

Dalekohled Levenhuk Karma PRO 8x32 nabízí široké zorné pole, zvětšení 8x a obraz vysoké kvality. S tímto dalekohledem budou vaše cesty do dálek nebo krátké procházky v parku, naplněné jasnými barvami a úžasnými novými zážitky. Pokročilá optika tohoto modelu zajišťuje čistý a svěží obraz. Díky kompaktním rozměrům si můžete dalekohled vzít všude s sebou, jeho vodotěsný plášť umožňuje pozorování i za špatného počasí. Binokulární dalekohled je určen zejména těm, kteří ocení vysokou kvalitu a spolehlivost.

Optická konstrukce triedr vychází z použití střechových hranolů, proto je přístroj kompaktní. Pro zvýšení kvality obrazu, je triedr vybaven okuláry jedinečné konstrukce - skládají se ze čtyř optických prvků uspořádaných do tří skupin. Speciální povrchová úprava v několika vrstvách na všech optických plochách čoček zajišťuje správné vykreslení barev, takže to, co vidíte, je vždy věrným obrazem pozorovaného objektu. Aby se optika ani za vysoké vlhkosti nezamlžovala, je plášť tohoto modelu naplněn dusíkem.

Jednou z hlavních priorit při vývoji tohoto modelu byl ergonomický design. Jeho neklouzavé pogumované tělo v armádní zelené barvě pohodlně padne do vašich rukou. Triedr si můžete snadno vyladit podle svých individuálních potřeb, protože vám umožňuje nastavit medzipupilárnu vzdálenost a dioptrickou korekci. Pomocí twist-up očnic pak lze upravit nejpohodlnější vzdálenost očí od okulárů přístroje. Dalekohled je dokonale vodotěsný.

Souprava obsahuje: binokulární dalekohled Levenhuk Karma PRO 8x32, krytky okuláru a objektivu, pouzdro, závěsný řemen, čisticí utěrku, návod k použití a záruční list.

 

Technické parametry:

Zvětšení, x: 8
Typ: Střechové hranoly
Okuláry: 4 prvky v 3 skupinách
Materiál optiky: sklo BaK-4
Povrchová úprava optiky: několikanásobná antireflexní vrstva na všech optických plochách, reflexní materiál na bázi hliníku a postříbření
bez vrstev fázové korekce
Průměr objektivu (apertura), mm: 32
Výstupní pupila, mm: 4
Oční reliéf, mm: 17,5
Stmívající faktor: 16
Relativní jas: 16
Práh rozlišení, úhlových vteřin: 5,6
Zorné pole, °: 7,4
Zorné pole, m / 1000 m: 129
Nejkratší vzdálenost zaostření, m: 2
Dioptrická korekce okuláru, dioptrií: ± 3
Mezipupilární vzdálenost (IPD), mm: 56-74
Zaostřování: středové
Očnice: Twist up
Materiál těla: kompozitní materiál na bázi pryskyřice a kovu
Rozsah provozní teploty, ° C: -15 ... + 60
Kompatibilní se stativem: ano
Rozměry, mm: 130x127x48
8x
3-8 dni
Kompaktní (kapesní)
27-33mm
Atronómie;Cestování;Sport;Jachting;Myslivectví;Turistika;Ornitológie

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.