PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Dalekohled Levenhuk Sherman PRO 10x42

Kód zboží: 67726
Triedr Levenhuk Sherman PRO 10x42 představuje moderní optickou technologii v klasickém designu. Zvětšení dalekohledu je 10x. Průměr čoček objektivu má 42 mm.
Cena s DPH4212 Kč
Cena bez DPH3481 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

Na skladě

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:Čtvrtek 20.02
Preloader

Dalekohled Levenhuk Sherman PRO 10x42 se zvětšením 10x umožňuje studovat detaily i na velmi vzdálených objektech. Dokonale svěží a čistý obraz poskytuje tento triedr i za extrémních podmínek. Prvotřídní optika s několikanásobnou antireflexní vrstvou na všech aktivních plochách vytváří obraz nejvyšší kvality a široké zorné pole je skvělé pro panoramatická pozorování. Tento triedr je bezpečně chráněn před prachem, nečistotami, vlhkostí i stříkající vodou. Je vybaven robustním a spolehlivým pláštěm, který se pohodlně drží v rukou. Je to ideální triedr k pozorování v terénu.

Konstrukce binokulárního dalekohledu využívá klasické optické hranoly typu Porro. Tyto velké hranoly zajišťují široké zorné pole a produkují jasný obraz. Objektivy se skládají ze dvou prvků a okuláry z pěti optických prvků uspořádaných do tří skupin. Tato konstrukce zajišťuje plochý obraz bez zkreslení na okrajích. Čočky jsou na všech optických plochách pokryté několikanásobnou antireflexní vrstvou, která zvyšuje světelnou propustnost. Plášť je naplněn dusíkem, proto se optika nezamlžuje ani za špatného počasí. Dalekohled produkuje živý a vysoce detailní obraz se správným vykreslením barev.

Dalekohled nabízí vše, co je potřeba k tomu, aby byly vaše pozorování co nejpohodlnější. Každý uživatel si může triedr přizpůsobit svým individuálním potřebám, protože vzdálenost mezi okuláry a dioptrické rozdíly lze snadno regulovat. Díky dlouhému očnímu reliéfu se tento triedr doporučuje i pro osoby, které pozorují s nasazenými brýlemi. Pomocí twist-up očnic můžete nastavit vzdálenost očí od okulárů triedr. Očnice se plynule pohybují a lze je bezpečně zajistit v požadované poloze.

Triedr je opatřen hermeticky uzavřeným pláštěm, který chrání vnitřní části přístroje před prachem, nečistotami a vlhkostí. Díky reliéfnímu pryžovému povrchu pláště tmavě zelené barvy se velmi pohodlně drží v rukou. Můžete si ho také zavěsit kolem krku, protože součástí sady je široký popruh. Tento model lze snadno instalovat na stativ, protože plášť je opatřen standardní objímkou ​​pro montáž ke stativu.

Souprava obsahuje: triedr Levenhuk Sherman PRO 10x42, krytky okuláru a objektivu, pouzdro, závěsný řemen, čisticí utěrku a návod k použití.
 
názor experta

 
klady
 
 
zápory

 

Technické parametry:

Zvětšení, x: 10
Typ: triedr s porro hranolem
Okuláry: 5 prvků v 3 skupinách
Objektivy: 2 prvky v 1 skupině
Materiál optiky: sklo BaK-4
Zorné pole, m / 1000 m: 114
Nejkratší vzdálenost zaostření, m: 5
Dioptrická korekce okuláru, dioptrií: ± 6
Medzipupilární vzdálenost (IPD), mm: 60-70
Zaostřování: středové
Očnice: twist-up
Rozsah provozní teploty, ° C: -15 ... + 40
Kompatibilní se stativem: ano
Použití: Výrobek pro všeobecné použití.
Mohou ho používat i děti starší 3 let.
Rozměry, mm: 190x142x62
Hmotnost, kg: 0,8
Povrchová úprava optiky: několikanásobná antireflexní vrstva na všech optických plochách
Průměr objektivu (apertura), mm: 42
Výstupní pupila, mm: 4,2
Oční reliéf, mm: 18
Soumrakový faktor: 20,5
Relativní jas: 17,6
Práh rozlišení, úhlových vteřin: 6
Zorné pole, °: 6,5
Zorné pole, m / 1000 m: 114
Nejkratší vzdálenost zaostření, m: 5
Dioptrická korekce okuláru, dioptrií: ± 6
Medzipupilární vzdálenost (IPD), mm: 60-70
Zaostřování: středové
Očnice: twist-up
Rozsah provozní teploty, ° C: -15 ... + 40
Kompatibilní se stativem: ano
Použití: výrobek pro všeobecné použití
Mohou ho používat i děti starší 3 let
Rozměry, mm: 190x142x62
Hmotnost, kg: 0,82

3-8 dni
Dalekohledy
10x
Klasická (Porro)
41-49mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.