PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Dalekohled Levenhuk Sherman PRO 12x50

Kód zboží: 67728
Triedr Levenhuk Sherman PRO 12x50 poskytuje jasný a čistý obraz v každém prostředí. Zvětšení dalekohledu je 12x. Průměr čoček objektivu má dalekohled 50 mm.
Cena s DPH4498 Kč
Cena bez DPH3717 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Dalekohled Levenhuk Sherman PRO 12x50 se zvětšením 12x umožňuje pozorovat objekty i ve velké vzdálenosti, zatímco objektivy s velkou aperturou zajišťují skvělou viditelnost během dne i za soumraku. Model poskytuje špičkovou optiku, ergonomický design, spolehlivost a doživotní záruku. Triedr je opatřen robustním vodotěsným pláštěm, lze jím proto pozorovat i za nejnáročnějších polních podmínkách, v mlze nebo lijáku. Dalekohled je dokonalou volbou pro náročné zákazníky.

Optika je vyrobena z vysoce kvalitního skla BaK-4. Díky konstrukci s Porro hranoly klesají světelné ztráty uvnitř těla dalekohledu na nulu. Tento model je vybaven objektivy složenými ze dvou čoček a okuláry se skládají z pěti optických prvků. Tato optická konstrukce umožňuje produkovat plochý obraz bez zkreslení na okrajích. Velké čočky objektivů zachytí značné množství světla, takže triedr nabízí čistý, ostrý a svěží obraz v přirozených barvách.

Další nepopiratelnou předností binokulárního dalekohledu Levenhuk Sherman PRO 12x50 je vysoké pohodlí při jeho používání. Triedr můžete přizpůsobit svým individuálním potřebám - v případě potřeby lze regulovat vzdálenost mezi tubusy a dioptrické rozdíly. Tento triedr je skvělou volbou pro osoby s brýlemi, protože díky dlouhému očnímu reliéfu tohoto modelu lze pozorovat, aniž byste je museli odkládat. Okuláry jsou opatřeny twist-up očnicemi, které umožňují plynule upravit vzdálenost očí od okulárů dalekohledu. Po nalezení ideální vzdálenosti ho můžete snadno zajistit.

Triedr má hermeticky uzavřený plášť, takže do něj neproniknou žádné nečistoty ani prach. Tmavozelené reliéfní pogumování zajišťuje, že se triedr velmi pohodlně drží v rukou. Součástí sady je i široký popruh, takže si ho můžete i zavěsit kolem krku. Na plášti je umístěna standardní objímka pro připevnění ke stativu.

V soupravě se nachází: triedr Levenhuk Sherman PRO 12x50, krytky okuláru a objektivu, pouzdro, závěsný řemen, čistící utěrka a návod k použití.

 

Technické parametry:

Zvětšení, x: 12
Typ: triedr s porro hranolem
Okuláry: 5 prvků v 3 skupinách
Objektivy: 2 prvky v 1 skupině
Materiál optiky: sklo BaK-4
Povrchová úprava optiky: několikanásobná antireflexní vrstva na všech optických plochách
Průměr objektivu (apertura), mm: 50
Výstupní pupila, mm: 4,2
Oční reliéf, mm: 18

Soumrakový faktor: 24,5
Relativní jas: 17,6
Práh rozlišení, úhlových vteřin: 5
Zorné pole, °: 5,4
Zorné pole, m / 1000 m: 98
Nejkratší vzdálenost zaostření, m: 7
Dioptrická korekce okuláru, dioptrií: ± 6
Mezipupilární vzdálenost (IPD), mm: 60-70
Zaostřování: středové
Očnice: twist-up
Rozsah provozní teploty, ° C: -15 ... + 40
Kompatibilní se stativem: ano
Použití: Výrobek pro všeobecné použití.
Mohou ho používat i děti starší 3 let.
Rozměry, mm: 198x175x64
Hmotnost, kg: 0,98

3-8 dni
Dalekohledy
11-12x
Klasická (Porro)
50-55mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.