PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Dalekohled Levenhuk Sherman PRO 8x32

Kód zboží: 67724
Triedr Levenhuk Sherman PRO 8x32 - černo-zelený představuje kompaktní triedr jako vynikající dárek pro každého turistu, cestovatele nebo nadšence pro aktivní trávení volného času.
Cena s DPH4134 Kč
Cena bez DPH3417 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Dalekohled Levenhuk Sherman PRO 8x32 - černo-zelený představuje kompaktní triedr jako vynikající dárek pro každého turistu, cestovatele nebo nadšence pro aktivní trávení volného času. Jeho kvalitní optika s několikanásobnou antireflexní vrstvou na všech aktivních plochách je vyrobena z borosilikátového skla BaK-4. Tento model je vybaven praktickým pogumovaným pláštěm naplněným dusíkem. Dalekohled je zcela vodotěsný.
Konstrukce tohoto binokulárního dalekohledu využívá Porro hranoly, které uživateli nabízejí široké zorné pole. Tento model je ideální k panoramatickému pozorování a ke sledování pohybujících se objektov. Objektívy tohoto modelu se skládají ze dvou čoček, zatímco okuláry obsahují pět prvků ve třech skupinách - taková konstrukce umožňuje získat ploché zorné pole bez zkreslení na okrajích.

Triedr dále umožňuje další úpravy na zrakové schopnosti konkrétního pozorovatele. Dlouhý oční reliéf tohoto modelu umožňuje pozorování i s nasazenými brýlemi. Okuláry jsou vybaveny pohodlnými twist-up očnicemi. Hermeticky utěsněná konstrukce chrání binokulár před proniknutím prachu, nečistot a vlhkosti do jeho vnitřních částí. Reliéfní pogumovaný povrch pláště zajišťuje, že vám přístroj nevyklouzne z rukou. Dusíková náplň pláště chrání optiku před mlžením, takže obraz je jasný i za vysoké vlhkosti - například při pozorování v mlhavém počasí.

 
V balení se nachází: triedr Levenhuk Sherman PRO 8x32, krytky okuláru a objektivu, pouzdro, závěsný řemen, čistící utěrka a návod k použití.

 

Názor experta

 

Klady
 
 
Zápory


Technické parametry:

Zvětšení, x: 8
Typ: triedr s porro hranolem
Materiál optiky: sklo BaK-4
Povrchová úprava optiky: několikanásobná antireflexní vrstva na všech optických plochách
Průměr objektivu (apertura), mm: 32
Výstupní pupila, mm: 4
Oční reliéf, mm: 18
Soumrakový faktor: 16
Relativní jas: 16
Práh rozlišení, úhlových vteřin: 7,5
Zorné pole, °: 8,1
Zorné pole, m / 1000 m: 142
Nejkratší vzdálenost zaostření, m: 5
Dioptrická korekce okuláru, dioptrií: ± 6
Mezipupilárna vzdálenost (IPD), mm: 60-70
Zaostřování: středové
Očnice: twist-up
Rozsah provozní teploty, ° C: -15 ... + 40
Kompatibilní se stativem: ano
Použití: výrobek pro všeobecné použití.
Mohou ho používat i děti starší 3 let.
Rozměry, mm: 182x112x58
Hmotnost, kg: 0,7

Dalekohledy
Klasická (Porro)
27-33mm
3-8 dni

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.