PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Dalekohled Levenhuk Sherman PRO 10x50

Kód zboží: 67727
Triedr Levenhuk Sherman PRO 10x50 má Objektivy s velkou aperturou, široké zorné pole a vylepšenou optiku. Zvětšení dalekohledu je 10x. Průměr čoček objektivu je 50 mm.
Cena s DPH4316 Kč
Cena bez DPH3567 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Dalekohled Levenhuk Sherman PRO 10x50 je určen pro zkušené lovce, nadšence extrémní turistiky a osoby vyhledávající dobrodružství. Zvětšení 10x umožňuje detailně studovat objekty i ve velké vzdálenosti, široké zorné pole nabízí možnost pozorovat najednou i rozsáhlé oblasti a jeho výkonné objektivy zajišťují skvělou viditelnost i za špatných světelných podmínek. Kvalitu obrazu neovlivní mlha, sníh ani déšť, neboť triedr produkuje čistý, svěží obraz za každého počasí. Tento triedr je dokonale vodotěsný a jeho ergonomické tělo nabízí během pozorování maximální pohodlí.

Je to klasický polní triedr s pokročilou optikou. Při výrobě tohoto binokulárního dalekohledu byly použity Porro hranoly, takže jeho světelné ztráty jsou nulové. Objektivy se skládají ze dvou čoček, zatímco okuláry obsahují pět optických prvků. Tato konstrukce zajišťuje plochý obraz bez zkreslení po celé šířce zorného pole. Čočky tohoto modelu jsou opatřeny několikanásobnou antireflexní vrstvou na všech optických plochách, díky čemuž vždy vytvářejí živý a nezkreslený obraz se správným vykreslením barev. Plášť je naplněn dusíkem, proto se optika nebude mlžit a můžete si za každého počasí užívat ostrý a svěží obraz.

Profesionální uživatelé dobře vědí, jak je při pozorování v extrémních podmínkách důležité pohodlí. Proto můžete triedr Levenhuk Sherman PRO 10x50 snadno upravit podle stavu svého zraku - můžete změnit vzdálenost mezi tubusy a v případě potřeby kompenzovat dioptrické rozdíly mezi levým a pravým okem. Triedr má dlouhý oční reliéf, což je praktické zejména pro osoby s brýlemi. Twist-up očnice umožňují upravit vzdálenost očí od čoček okulárů a v nastavené vzdálenosti je možné bezpečně zajistit.

Dalekohled má vodotěsné tělo, takže do něj nepronikne žádná nečistota ani prach. Reliéfní pogumování pláště triedr má tmavě zelenou barvu, umožňuje pohodlný úchop a brání jeho vyklouznutí z rukou. Pokud plánujete dlouhé pozorování, možná triedr instalovat na stativ (nutno zakoupit samostatně), protože plášť je opatřen standardní montážní objímkou.

Souprava obsahuje: triedr Levenhuk Sherman PRO 10x50, krytky okuláru a objektivu, pouzdro, závěsný řemen, čisticí utěrku a návod k použití.

názor experta

 
klady


zápory

 

Technické parametry:

Zvětšení, x: 10
Typ: triedr s porro hranolem
Okuláry: 5 prvků v 3 skupinách
Objektivy: 2 prvky v 1 skupině
Materiál optiky: sklo BaK-4
Povrchová úprava optiky: několikanásobná antireflexní vrstva na všech optických plochách
Průměr objektivu (apertura), mm: 50
Výstupní pupila, mm: 5
Oční reliéf, mm: 21
Soumrakový faktor: 22,4
Relativní jas: 25
Práh rozlišení, úhlových vteřin: 5
Zorné pole, °: 6,5
Zorné pole, m / 1000 m: 114
Nejkratší vzdálenost zaostření, m: 5
Dioptrická korekce okuláru, dioptrií: ± 4
Mezipupilární vzdálenost (IPD), mm: 60-70
Zaostřování: středové
Očnice: twist-up
Rozsah provozní teploty, ° C: -15 ... + 40
Kompatibilní se stativem: ano
Použití: Výrobek pro všeobecné použití.
Mohou ho používat i děti starší 3 let.
Rozměry, mm: 198x175x64
Hmotnost, kg: 0,98

3-8 dni
Dalekohledy
10x
Klasická (Porro)
50-55mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.