PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Dalekohled Omegon Hunter 8x56 HD

Dalekohled Omegon Hunter 8x56 HDDalekohled Omegon Hunter 8x56 HD
Kód zboží: 18757
Špičkový dalekohled, nejlepší poměr cena / výkon. Nekompromisní ve všech směrech, čočky ED, voděodolný, plněný dusíkem, nárazuvzdorný, pro jakékoli použití, i do nejhorších podmínek
Cena s DPH8990 Kč
Cena bez DPH7430 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Dalekohledy Omegon 8x56 HD jsou na samotném vrcholu nabídky Omegon, patří mezi špičku a ve své cenové kategorii jen těžko najdou přemožitele. Jsou vynikajícím společníkem pro myslivce, ochranářů, ornitologů, také astronomů a to díky výborné optice se skly ED.
Jejich 56mm objektivy shromažďují 64 krát více světla než volně oko, poskytují mimořádně jasný obraz - maximálně jak jen dalekohledy této velikosti umožňují. Tyto dalekohledy jsou proto ideální pro použití v soumraku nebo v nepříznivých světelných podmínkách. Dalekohled je sestaven ze speciálních optických prvků, jejichž součástí jsou ED čočky. Apochromatický optika poskytuje vynikající korekci barev. BAK 4 hranoly a vícenásobné antireflexní vrstvy na všech členech optické soustavy jsou samozřejmostí. Dalekohled je hermeticky uzavřen, vodotěsný, plněný dusíkem proti zamlžování .
Tyto binokulární dalekohledy mají širší zorné pole, obraz je ostrý obraz až k okraji zorného pole. Jsou ergonomický navrženy pro pohodlné držení, zaostřování se provádí pomocí hladce ovladatelného centrálního zaostřovacího kolečka ..
Očnice jsou uzamykatelné ve třech polohách, oční relief je až 23mm a výstupní pupila až 7mm. Dalekohled je dodáván včetně pouzdra a popruhu.

Technické parametry:


Zvětšení : 8x
Průměr objektivu: 56mm
Zorný úhel : 6,6 °
Zorné pole v 1000m: 116m
Minimální ostřicí vzdálenost: 4m
Relativní světelnost : 49
Optický výstup : 7mm
Sklo hranolu : BaK-4
Úprava čoček: MC + ED čočky
Stativový závit: ano
Hmotnost : 1055g
Záruka : 36 měsíců
8x
3-8 dni
Priama (Roof)
56-59mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.