PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Dalekohled Levenhuk Karma 8x42

DLKar8422
DLKar8423
Kód zboží: 67719
Binokulární dalekohled Levenhuk Karma 8x42 je všestranný, širokoúhlý, kompaktní. Zvětšení má 8x. Průměr čoček objektivu má 42 mm.
Cena s DPH1800 Kč
Cena bez DPH1488 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Dalekohled Levenhuk Karma 8x42 je skutečně univerzální triedr. Zvětšení nabízí 8 násobné, objektivy s velkou aperturou a spolehlivou konstrukce - tento dalekohled spojuje všechny tyto výhody klasických terénních dalekohledů s kompaktními rozměry a ergonomickým designem. Vynikající optika s několikanásobnou antireflexní vrstvou na všech aktivních plochách, široké zorné pole vám umožňuje jedním pohledem spatřit rozsáhlé oblasti a velké objektivy nabízejí možnost užívat si kvalitní pozorování nejen za denního světla, ale i za soumraku. Ďalekohľa je přístroj vhodný k mnoha účelům.

V dalekohledu jsou použity střešní hranoly, které zajišťují jeho kompaktní rozměry. Čočky jsou pokryty několikanásobnou antireflexní vrstvou na všech aktivních plochách, což dále zvyšuje světelnou propustnost - proto je výsledný obraz ostrý a kontrastní a barvy jsou živé a přirozené.

Jednou z mnoha výhod binokulárního dalekohledu Levenhuk Karma 8x42 je jeho ergonomický design. Stačí nastavit vzdálenost mezi okuláry, dioptrickou korekci a najít nejlepší polohu vůči očím a jste připraveni pozorovat vaše okolí. Tento dalekohled se stane vaším spolehlivým společníkem pro každou situaci.

Souprava obsahuje: binokulární dalekohled Levenhuk Karma 8x42, krytky okuláru a objektivu, pouzdro, závěsný řemen, čisticí utěrku, návod k použití a záruční list.

 

Technické parametry:

Zvětšení, x: 8
Typ: Střechové hranoly
Materiál optiky: sklo BaK-4
Povrchová úprava optiky: několikanásobná antireflexní vrstva na všech optických plochách
Průměr objektivu (apertura), mm: 42
Výstupní pupila, mm: 5,2
Oční reliéf, mm: 18
Stmívající faktor: 18,3
Relativní jas: 27
Práh rozlišení, úhlových vteřin: 5,5
Zorné pole, °: 6,3
Zorné pole, m / 1000 m: 110
Nejkratší vzdálenost zaostření, m: 4,5
Dioptrická korekce okuláru, dioptrií: ± 4
Mezipupilární vzdálenost (IPD), mm: 56-72
Zaostřování: středové
Rozsah provozní teploty, ° C: -15 ... + 60
Kompatibilní se stativem: ano
Rozměry, mm: 154x125x54

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.