Kamera Omegon CCD Solar System imager

Kamera OMEGON CCD Solar System Imager umožní přenášet fotografie z planet přímo do počítače. Webkamera OMEGON vám nabízí jednoduchý způsob fotografování planet a měsíce. celý popis

Objednací číslo: 18877
Výrobce: Omegon
4 098 Kč
3-8 dní
PPL kurýrní přeprava: Za 3-8 dní u Vás
Garance vrácení do 30dnů Nelíbí se Vám zboží, které jste u nás zakoupili? Nevadí, u nás jej můžete do 30 dnů vrátit a my Vám vrátíme peníze.
Výměna do 60 dnů U nás máte až 60 dní na vyzkoušení zboží. Nejsi s ním spokojeni? Vyměňte ho za jiný. Rádi Vám pomůžeme s výběrem
Odborné poradenství Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis produktu

Kamera OMEGON CCD Solar System Imager umožní přenášet fotografie z planet přímo do počítače. Webkamera OMEGON vám nabízí jednoduchý způsob fotografování planet a měsíce. I když nemáte žádné předchozí zkušenosti s astrofotografii, po krátkém čase už budete moci předvést krásné fotografie planet.
 
OMEGON CCD Solar System Imager je jistě jedním z nejlevnějších způsobů, jak dělat vysoce kvalitní fotografie měsíce a planet. Patří mezi ně nový vestavěný grafický řadič, který umožňuje rychlost stahování až 30 snímků za sekundu přes rozhraní USB 2.0. Pokud je připojen dostatečně rychlý počítač, fotoaparát dokáže dodat až 30 snímků.

Nastavení webové kamery je velmi jednoduché. Je připojena přes USB rozhraní. Nízká hmotnost není problémem ani pro nejzákladnější teleskopické držáky. Dodávka obsahuje 1,25" teleskopický adaptér, takže můžete kameru připojit přímo k teleskopu namísto okuláru.

Planety budou při připojování fotoaparátu k teleskopu stále příliš malé. Proto doporučujeme použít Barlowovu čočku s každou webovou kamerou. To zvyšuje ohniskovou vzdálenost a zobrazuje planetu jako větší obrázek. Kromě toho doporučujeme použít infračervený filtr OMEGON, který si můžete zakoupit spolu s kamerou.

Nyní můžete nový OMEGON CCD Solar System Imager používat optimálně s CD softwarem OMEGON. Jednoduše vložte CD do CD mechaniky a uživatelsky přívětivé rozhraní se spustí automaticky. Můžete si vybrat požadovaný jazyk z němčiny, angličtiny, francouzštiny nebo polštiny. K dispozici máte i výběr různých ovladačů a softwaru pro systémy Windows XP, Windows Vista a Windows 7 (64 bitů).CD obsahuje:

    Ovladač Windows XP
    Windows Vista / 7 pro 32 a 64 bitové ovladače
    Zobrazovací softvér AMcap
    Softvér na spracovaní obrazu Registax
    instalace a softvérové ​​příručky

Technické parametry:

Velikost čipu (mm): 3,6 x 2,7
Citlivost na světlo (lx): <1
Bitová hloubka (Bit): 24
Rozhraní USB: 2.0
Podporované operační systémy: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista a Windows 7
Délka kabelu (m): 2,1
Obrázky za vteřinu: 30
Formát obrázku: JPEG, BMP, RAW
Velikost pixelu: 5,6
Rozlišení Fotografie (Pixel): 640x480
Video funkce: ano
Formát videa: MPEG, AVI
Max. délka videa: nekonečná
Automatické vyvážení: bílé
Čip - uhlopříčka (mm): 4,5
Typ CCD: CCD čipu (ICX098BQ)
Farba: černá

Technické parametry

Cena: 0

Podobné produkty

Proč nakoupit optiku u nás

Přes 10 let zkušeností Rádi poradíme s výběrem.
Výměna zboží do 60 dnů Jednoduše, bez udání důvodu.
Záruční i pozáruční servis Nabízíme jen ověřené produkty.
Velké skladové zásoby Při objednání do 12 hod, zítra u Vás.
Vrácení zboží do 30 dnů Nevyhovuje? Nevadí, pošlete zpět.
Vlastní prodejna v Trenčíně Zboží můžete osobně vyzkoušet.
Čekejte prosím...
Uživatelský panel
Napiště nám zprávu