Mikroskop Bresser Biodiscover 20-1280x

Mikroskop Bresser Biodiscover 20-1280x, je vhodný pro začátečníky a studenty se zvětšením 20-1280x, osvětlení pomocí LED diody, v balení 3 objektivy a 2 okuláry celý popis

Objednací číslo: 5013000
Výrobce: Bresser
Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu z důvodu ukončení výroby. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.

Popis produktu

Mikroskop Bresser Biodiscover 20x-rozlišení 1280 x je kvalitní kombinovaný mikroskop určený pro zkoumání průhledných preparátů v průchozím světle i neprůhledných objektů (minerály, mince, apod.) Pod odraženým světlem. Disponuje dvěma od sebe nezávislými zdroji bílého světla se samostatnou regulací svitu (LED - spodní i vrchní světlo), což předurčuje tento mikroskop nejen na pozorování biologických objektů (dají se umístit jako preparát mezi podložní a krycí sklíčko) ale i na pozorování minerálů, mincí a podobných netransparentních materiálů až do max.veľkosti 30mm.

Mikroskop má jen jednostupňové, ale dostatečně jemné zaostřování. Použitím achromatické objektivů 4x / 10x / 40x, širokoúhlých okulárů WF5x a WF16x (průměr 20mm) a zabudované Barlow 2x čočky lze dosáhnout zvětšení v rozsahu 20x-rozlišení 1280x.  

Mikroskop je kompatibilní s volitelným elektronickým okulárem MicrOcular II (640x480 pix) připojitelným přes rozhraní USB 2.0. Elektronický okulár umožňuje sledovat pozorovaný objekt v reálném čase na obrazovce počítače i zhotovit jednoduché fotografie nebo natočit krátké videosekvence. Mikroskop disponuje vestavěnými barevnými filtry na otočném kotouči umístěném pod mechanickou deskou, což umožňuje pozorovat objekty v optimální barvě a kontrastním poměru (využitelné pouze se spodním zdrojem světla).  

Mikroskop je dodáván bez kufříku, s bohatým příslušenstvím, balení obsahuje: širokoúhlé okuláry WF5x / WF16x, 2x Barlow nástavec, objektivy 4x / 10x / 40x, sadu barevných filtrů, síťový AC adaptér, 5 připravených preparátů a 10 podložních a krycích sklíček, sběrná nádobka s odděleními pro 4 preparáty a lupou ve víčku nádoby, umělou líheň, Mikrotom (nůž na přípravu tenkých preparátů), nůžky, pipeta, ocelová pinzeta, 2x preparační jehly, a na první pokusy i vajíčka garnáta, strava pro garnátů, mořská sůl, kvasnice .

Technické parametry

Způsob využití: Pro studenty | Biologické
Konstrukce: Monokulární | Biologické
Průměr objektivu: 0 mm
Maximální zvětšení: 20-1280 x
Cena: 0
Zvětšení objektivů: 4x,10x,40x
Zvětšení okulárů: 5x, 16x
Napájení: síťový AC adaptér
Osvětlení: LED (spodní a vrchní)
Rozměry: 19 x 30 x 13,4 cm
Hmotnost: 1.60 kg
Záruka: 24 měsíců

Hodnocení

  • připojení k počítači
  • možnost zkoumání průhledných i neprůhledných objektů
  • spodní i vrchní LED osvětlení
  • bez kufříku

Názor odborníka

Veronika Šedová

Zkušený prodejce optiky, zaměření na mikroskopy

Mikroskop je vhodný pro studenty, ale i pro začátečníky, s možností připojení na počítač. Je vybaven bohatým příslušenstvím.

Proč nakoupit optiku u nás

Přes 10 let zkušeností Rádi poradíme s výběrem.
Výměna zboží do 60 dnů Jednoduše, bez udání důvodu.
Záruční i pozáruční servis Nabízíme jen ověřené produkty.
Velké skladové zásoby Při objednání do 12 hod, zítra u Vás.
Vrácení zboží do 30 dnů Nevyhovuje? Nevadí, pošlete zpět.
Vlastní prodejna v Trenčíně Zboží můžete osobně vyzkoušet.
Čekejte prosím...
Uživatelský panel
Napiště nám zprávu