Mikroskop Levenhuk 870T

Tento trinokulární biologický mikroskop Levenhuk 870T, se používá v různých zdravotnických laboratořích ke klinickému výzkumu v dermatologii, biochemii, cytologii, hematologii atd. celý popis

Objednací číslo: 24613
Výrobce: Levenhuk
Doprava za 40 Kč
23 170 Kč
3-8 dní
PPL kurýrní přeprava: Za 3-8 dní u Vás
Garance vrácení do 30dnů Nelíbí se Vám zboží, které jste u nás zakoupili? Nevadí, u nás jej můžete do 30 dnů vrátit a my Vám vrátíme peníze.
Výměna do 60 dnů U nás máte až 60 dní na vyzkoušení zboží. Nejsi s ním spokojeni? Vyměňte ho za jiný. Rádi Vám pomůžeme s výběrem
Odborné poradenství Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis produktu


Levenhuk 870T je spolehlivý biologický trinokulární mikroskop, který lze použít k pozorování v jasném iv temném zorném poli. Běžně se používá v různých zdravotnických laboratořích ke klinickému výzkumu v dermatologii, biochemii, cytologii, hematologii a pod. Díky trinokulární konstrukci hlavice je možné tento model pomocí digitálního fotoaparátu připevněného k okuláru proměnit v digitální mikroskop.

Hlavice mikroskopu má sklon 30 stupňů a je možné ji otáčet o 360 stupňů kolem vlastní osy. Čtyři objektivy na revolverovém nosiči, Köhlerová osvětlení, nastavení clony apertury a zorného pole dělají z tohoto mikroskopu vynikající nástroj pro seriózní pozorování.
Pracovní stolek (s rozměry 140x155 mm, 5,5 x 6,1 palce) se pohybuje ve dvou osách. Zaostření se provádí makrošroub a mikrošróbom, které zvedají nebo spouštějí samotný stolek, čímž preparát přibližují k objektivu nebo jej od objektivu oddalují. Oba systémy ostření mají plynulý pohyb v krocích po 25 mm (1 palec) pro hrubé zaostření a 0,002 mm (0,00008 palce) pro jemné zaostření.

V podstavci mikroskopu je instalována halogenová žárovka 6V 20 W s regulací jasu, která slouží jako zdroj osvětlení. Trinokulární mikroskop Levenhuk 870T je vybaven kondenzorem pro pozorování v tmavém poli, který lze použít po vysunutí Abbeovho kondenzoru do nejvyšší polohy. Mikroskop pro pozorování v temném zorném poli se nejlépe hodí pro studium krevních a dalších biologických vzorků, které nelze pozorovat v jasném zorném poli. Otočením kroužku na osvětlovací jednotce dvakrát ve směru hodinových ručiček přejdete do režimu pozorování v temném zorném poli, otočením dvakrát zpět proti směru hodinových ručiček se vrátíte do režimu pozorování v jasném zorném poli.

Obsah balení: stojan mikroskopu se stativem, trinokulární hlava, zrcadlo, rovinné achromatické objektivy 4x, 10x, 40x, 100x (pro pozorování s olejovou imerzí), duální okuláry WF10x, WF20x, filtry (modrý, žlutý, zelený), nádobka s imerzním olejem, síťový adaptér, prachový kryt, návod k použití a záruční list

 

 

 

Technické parametry

Způsob využití: Laboratoř | Biologické
Konstrukce: Trinokulární | Biologické
Maximální zvětšení: 40-2000 x
Zvětšení objektivů: 4x, 10x, 40x, 100x PLAN
Zvětšení okulárů: Duálne okuláre WF10x, WF20x
Napájení: napájecí kabel 220V
Osvětlení: halogenová žárovka 20W ( 220/110V )
Kondenzátor: Abbe kondenzátor
Rozměry: 28×43×32 cm
Hmotnost: 5.91 kg
Záruka: 36 měsíců

Hodnocení

  • Abbe kondenzátor
  • posuvný pracovní stolek

  • pozorování v temném zorném poli
  • nemá

Názor odborníka

Veronika Šedová

Zkušený prodejce optiky, zaměření na mikroskopy

Trinokulární biologický mikroskop se využívá zejména ve zdravotnických laboratořích.

Proč nakoupit optiku u nás

Přes 10 let zkušeností Rádi poradíme s výběrem.
Výměna zboží do 60 dnů Jednoduše, bez udání důvodu.
Záruční i pozáruční servis Nabízíme jen ověřené produkty.
Velké skladové zásoby Při objednání do 12 hod, zítra u Vás.
Vrácení zboží do 30 dnů Nevyhovuje? Nevadí, pošlete zpět.
Vlastní prodejna v Trenčíně Zboží můžete osobně vyzkoušet.
Čekejte prosím...
Uživatelský panel
Napiště nám zprávu