PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Mikroskop Bresser Biolux NV 20-1280x USB HD

Mikroskop Bresser Biolux NV 20-1280xMikroskop Bresser Biolux NV 20-1280x
Kód zboží: 5116200
Monokulární mikroskop Bresser Biolux NV 20-1280x je určen k pozorování biologických preparátů a neprůhledných objektů.
Cena s DPH3536 Kč
Cena bez DPH2922 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

Na skladě

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:Čtvrtek 25.07
Preloader
Monokulární mikroskop Bresser Biolux NV 20-1280x má kovové tělo. Je určen k pozorování biologických preparátů (spodní světlo - průhledné objekty) a pozorování neprůhledných objektů v odraženém světle (vrchní světlo - minerální kameny, mince, apod.).. Mikroskop je vybaven revolverovými achromatickými objektivy 4x/10x/40x a širokoúhlými okuláry WF5x a WF16x, pomocí kterých se spolu s 2x Barlow nástavcem dá docílit zvětšení v rozsahu 20-1280x.
 
Spolu s mikroskopem se dodává i kamera MicrOcular II s ovladači a příslušným softwarem pro zpracování snímků (software umožňuje měnit jas, kontrast, rozlišení, Gamma korekci), kterou je možné zachytit krásné statické snímky nebo video snímky pozorovaných preparátů. LED podsvícení preparátů - bílé světlo spodní i vrchní s měnitelnou intenzitou jasu, což umožňuje nastavit optimální světelné podmínky pro každé pozorování. Okulárový tubus je zevnitř začerněný, což zabraňuje světelným odleskům a eliminuje prosvětlené místa v obraze pozorovaného objektu. Disponuje vestavěnými barevnými filtry (6ks) na otočném kotouči umístěném pod mechanickou deskou, což umožňuje pozorovat objekty v optimální barvě a kontrastním poměru. Mechanický křížový posuvník umožňuje velmi jemný posuv preparátu v obou osách v zorném poli mikroskopu, což je velká výhoda zejména při pozorování při větších zvětšeních.
Mikroskop je napájen pomocí baterií (3ks, typ AA), které na energeticky nenáročné LED osvětlení postačují. Dodáva se s bohatým příslušenstvím (pinzeta, pipeta, líheň, nožík na řezání preparátů, hotové preparáty, čisté podložní a krycí sklíčka, ochranný protiprachový obal, atd..), A to vše přehledně a bezpečně uloženy v šikovném přepravním plastovém kufříku.

Technické parametry:

Zvětšení: 20x-1280x (při použití 2x Barlow čočky)
Napájení: baterie (typ AA, 3 kusy)
Okulár / okuláry: širokoúhlé (ne DIN)
Osvětlení: LED (bílé světlo spodní a vrchní) s měnitelným jasem
Zvětšení objektivů: 4x / 10x / 40x
Zvětšení okulárů: WF5x / WF16x
Ostření: jednostupňové (hrubé)
Snímač obrazu: USB MicrOcular II (1280x720 pixelů)
Typ okulárový hlavice: monokulární, otočná o 360 stupňů
Typ: prosvětlovací (biologický) mikroskop a lupa
48 hodín
Studentské mikroskopy
Monokulární mikroskopy

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.