PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Mikroskop Bresser Biotar CLS 300-1200x

Kód zboží: 8851200
Mikroskop Bresser Biotar CLS 300-1200x je jednoduchý biologický mikroskop určený dětem v raném školním věku (8+). Mikroskop je v pěkném dárkovém balení.
Cena s DPH1066 Kč
Cena bez DPH881 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

Na skladě

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:Středa 24.07
Preloader

Dětský mikroskop Bresser Biotar CLS s rozsahem zvětšení 300-1200x je jednoduchý biologický mikroskop určený dětem v raném školním věku (8+) v pěkném (dárkovém) balení.

Tento mikroskop umožňuje první pohledy do struktur mikrosvěta, které jsou skutečným dobrodružstvím pro každou zvědavou dětskou duši (například pohled na křídlo mouchy, křídlo kobylky, strukturu listu, vrstvy cibule apod.). Mikroskopem se dají pozorovat pouze průhledné objekty - tedy takové, které je možné umístit mezi podložní a krycí sklíčko. Není určen pro pozorování neprůhledných objektů (mince, kameny, apod.).
Všechny objektivové a okulárová čočky jsou vyrobeny ze skla, nikoliv z plastu. Obraz je při menších a středních zvětšeních ostrý a kontrastní, při největších zvětšeních je třeba zajistit co nejvíce světla a velmi citlivě doostřit.
Pro lepší kontrast lze použít vestavěné barevné filtry, které se dají měnit jednoduchým otočením kotouče pod mechanickou deskou.
Osvětlení mikroskopu pomocí zabudované žárovky ale i využitím denního světla (zrcátko) - za dobrých světelných podmínek umožňuje být nezávislým od umělého osvětlení.
Spolu s mikroskopem se dodává bohaté příslušenství (Petriho miska v dětském provedení, nádobky, zkumavka, preparáty, lupa, kráječ preparátů, skalpel, a monoho dalších užitečných věcí). Kostra nové verze je vyrobena z lehké slitiny.

 

Technické parametry:


Okulár / okuláry: 40x
Osvětlení: žárovka, denní světlo (zrcátko), vestavěné barevné filtry
Zvětšení: 300x-1200x
Zvětšení objektivů: 7,5x / 15x / 30x
Zvětšení okulárů: 40x
Typ: prosvětlovací mikroskop

Monokulární mikroskopy
48 hodín
Dětské mikroskopy

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.