PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Mikroskop BTC STM 1A stereo

Mikroskop BTC STM 1A stereoMikroskop BTC STM 1A stereo
Kód zboží: STM1a
Patří mezi nejmenší stereoskopickéMikroskopy, zvětšení 20x, vyžaduje externí zdroj osvětlení, vhodný pro různé použití, pro děti, studenty i do výroby
Cena s DPH2700 Kč
Cena bez DPH2231 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Model STM 1A představuje základní model ze stereokopickýchMikroskopů. Jedná se o jeden z nejmenších modelů, vyžaduje externí zdroj osvětlení, denní světlo (slunce) nebo jiný jasný zdroj.
Vzorek se umísťuje na plastový disk o průměru 60mm, z jedné strany bílé az druhé strany černé barvy. Rozteč očních vzdáleností je 54-76mm, součástíMikroskopu jsou tvarované gumové očnice. Největší zaostřovací vzdálenost je 70mm, lze tedy pozorovat povrch vzorku o max.. výšce 60mm. Dioptrická korekce levé strany okuláru.
Mikroskop je vhodný pro široké použití, nejen pro žáky a studenty, ale i na zkoumání povrchů v praxi.

Technické parametry:

Okuláry : WF 10x
Objektivy : 2 objektivy ve vzdálenosti 17mm
Osvětlení : vyžadují externí zdroj světla
Zvětšení : 20x
Hmotnost: 1385g
Stereoskopické mikroskopy
48 hodín
Studentské mikroskopy

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.