PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Mikroskop Omegon Stereo vision binocular 20x

Mikroskop Omegon Stereo vision binocular 20xMikroskop Omegon Stereo vision binocular 20x
Kód zboží: 33129
Mikroskop představuje kompaktní stereo lupu pro děti a dospělé, s 20 násobným zvětšením. Má dva okuláry.
Cena s DPH1510 Kč
Cena bez DPH1248 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

S tímto mikroskopem získáte první úroveň pozorování mikrokosmu . Prozkoumáte tak mince, list ze stromu nebo podmanivé plísňové kultury - můžete jednoduše poznat každý myslitelný objekt pod mikroskopem blíž. Můžete si vychutnat nádherný stereo pohled oběma očima . V tomto případě se oba okuláry dají nastavit přesně pro vaši osobní úlevu očí. Zapněte jedno ze dvou hlavních cílových koleček , pomocí kterých již poměrně volně správně zaostříte . U větších objektů existuje několik úrovní ostrosti, protože objekt je trojrozměrný . Projděte si různými zaostřovacími poli. LED světlo zaplaví shora vašeho objektu a ponořte se plně v záplavě bílého , neutrálního a zejména jasného světla . Mikroskop je kompaktní a lehký . Vyroben pro venkovní použití . Má jen několik set gramovou hmotnost a je extrémně kompaktní . Vejde se do kapsy , batohu .
Mikroskop poskytuje tedy tyto výhody na první pohled . Představuje kompaktní stereo lupu pro děti i dospělé , s 20 - násobným zvětšením , má dva okuláry a perfektně nastavitelnou vzdáleností pupil , jasné LED světlo ( na bateriovému provozu ) , bílou objekt tabulku a dva nosné držáky pro přípravky .

Technické parametry :

Zvětšení: 20 x
Okulár : 10 ( širokoúhlý okulár )
Dobíjecí bateriový provoz : ano
Barva : černá - bílá
Hmotnost ( g ) : 600
Řada: Binoview
Vhodné : od 6 let
Délka ( mm ) : 135
Šířka ( mm ) : 100
Výška ( mm ) : 220
Začátečníci : ano
Záruka : 24 měsíců

Stereoskopické mikroskopy
3-8 dni
Dětské mikroskopy

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.