PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Levenhuk Mikroskop 700M monokular

Kód zboží: 69655
Levenhuk Mikroskop 700M monokular je biologický mikroskop určený pro pozorování průhledných preparátů. Lze jej použít ke studiu, při volnočasových aktivitách, ale i na provádění lékařského a klinického výzkumu.
Cena s DPH8100 Kč
Cena bez DPH6694 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Levenhuk Mikroskop 700M monokulár je biologický mikroskop určený pro pozorování průhledných preparátů v procházejícím světle.
Lze jej použít ke studiu, ale i při volnočasových aktivitách. Také může pomoci při provádění lékařského a klinického výzkumu a také se dá používat v bakteriologii i cytoskopií.
Mikroskop Levenhuk 700M monokulár je vybaven revolverovým nosičem se čtyřmi objektivy. Sada mikroskopu obsahuje achromatické objektivy s různými hodnotami zvětšení; jeden z nich je imerzního typu.
Při použití imerzního oleje se může výrazně zvýšit jas pozorovaných mikroskopických preparátů a rozšířit možnosti zvětšení.
Oba okuláry, které jsou součástí sady - okulár 10x s širokým zorným polem a Huygensův okulár 20x - se dokonale doplňují a umožňují široký záběr vizuálních pozorování.
Mikroskop 700M monokulár disponuje celkovým rozsahem zvětšení od 40x do 2000x. Monokulární hlava má sklon 45 °, což je důležité zejména během dlouhého pozorování. Stolek mikroskopu se pohybuje vertikálně i horizontálně, díky čemuž je možné pozorovat preparáty i při maximálním zvětšení. Na něm se nachází souřadnicová stupnice, která pomáhá určit přesnost pohybu podél jednotlivých os. LED osvětlení s regulací jasu se nachází pod stolkem.
Pro lepší nasvícení pozorovaných preparátů se používá kondenzor s irisovou clonou, který světlo nasměruje přesně na pozorovaný preparát. Toto osvětlení je napájeno ze sítě a součástí dodávky je i napájecí kabel.

V balení se nachází:

Stojan mikroskopu se stativem
Monokulární hlava
Achromatické objektivy 4x, 10x, 40xs, 100xs (pro pozorování s olejovou imerzí)
Okuláry: WF10x a H20x
Modrý filtr
Nádobka s imerzním olejem
Prachový kryt
Návod k použití
Záruční list


Technické parametry:

Hlavice: monokulární, otáčecí v rozsahu 360 °, náklon 45 °
Materiál optiky: optické sklo
Zvětšení, x: 40-2000
Průměr tubusu okuláru, mm: 23,2
Okuláry: WF10x / 18 mm, WFH20x
Objektivy: achromatické: 4x, 10x, 40xs, 100xs (ponoření do oleje)
Revolverový nosič: 4 objektivy
Pracovní stolek, mm: 140x130 mm, mechanický pracovní stolek se souřadnicovou osou a držáky preparátu
Zdvih stolku pomocí zaostřovacího mechanismu, mm: vertikální - 50 mm; horizontálně: 75 mm
Kondenzor: Abbey, 1,25 neuv
Clona: irisová clona
Zaostření: koaxiální, hrubé a jemné, hrubé: 22 mm, jemné: 0,002 mm
Materiál těla: hliník
Osvětlení: LED
Regulace jasu: ano
Napájení: 220V / 50 Hz
Typ světelného zdroje: LED 3 Watt
Filtry: modrý, žlutý, zelený
Další vlastnosti:
Délka tubusu okuláru: 160 mm
Použití: Výrobek pro všeobecné použití.
Mohou ho používat i děti starší 3 let.
Možnosti použití: školní bádání, hobby
Záruka: doživotní

Mikroskopy
3-8 dni
Mikroskopy
Monokulární mikroskopy

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.