PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Mikroskop Levenhuk 3ST

Mikroskop Levenhuk 3STMikroskop Levenhuk 3ST
Kód zboží: 35323
Mikroskop se hodí k profesionálnímu výzkumu i k běžnému pozorování prováděnému biology, geology, klenotníky a řadou dalších profesí.
Cena s DPH5720 Kč
Cena bez DPH4727 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Levenhuk 3ST je spolehlivý stereomikroskop s binokulární hlavicí se sklonem 45 stupňů . Tato konstrukce umožňuje pohodlné dlouhodobé pozorování bez nadměrného svalového zatížení a díky binokulární hlavici se zbytečně nezatěžují oči ( ve srovnání s Monokulární mikroskopy ) . Optika u tohoto modelu je vyrobena z vysoce kvalitního skla se speciální povrchovou úpravou , takže vykreslený obraz je ostrý a barvy jsou věrné .
Levenhuk 3ST je standardní model . Tento mikroskop se výborně hodí k profesionálnímu výzkumu ik běžnému pozorování prováděnému biology , geology , klenotníky a řadou dalších profesí . Trojrozměrný obraz pozorovaného předmětu vykreslen tímto mikroskopem vám umožňuje objekt prostudovat do nejmenších podrobností as nedostižnou přesností změřit jeho rozměry .
Tento binokulární mikroskop lze snadno přizpůsobit konkrétnímu uživateli , neboť vzdálenost mezi okuláry v binokulární hlavici lze nastavit v rozsahu 54-76 mm ( 2,1 - 3 palce ) . Relativně dlouhá pracovní vzdálenost 57 mm ( 2,2 palce ) umožňuje studovat ploché preparáty i poměrně velké předměty .
Mikroskop je vybaven zabudovaným osvětlením ( horním i dolním ) , díky kterému můžete mikroskop používat i ve tmě . Použité halogenové žárovky jsou mimořádně úsporné a zároveň mají i dlouhou životnost . Pro ještě pohodlnější pozorování můžete pracovní stolek nastavit tak, aby byl otočen černou nebo bílou stranou nahoru, a přitom preparát upevnit pomocí užitečných svorek. Mikroskop Levenhuk 3ST se dodává s okuláry WF10x a dvěma objektivy 2x a 4x .
Souprava obsahuje: stereo mikroskop Levenhuk , binokulární hlavici s gumovými očnicemi , okulár WF10x - 2 kusy , dva objektivy : 2x , 4x , kufřík , náhradní halogenovou žárovku : 12V/10W , pracovní stolek z matného skla , oboustranný černobílý pracovní stolek , uživatelskou příručku a záruční list .

Technické parametry :

Zvětšení : 20 - 40x
Hlavice : binokulární se sklonem 45 °
Pracovní vzdálenost mm : 57
Zaostření : tlusté , 40 mm

Mezipupilární vzdálenost , mm : 54-76
Dioptrická korekce okuláru : od +5 do -5 dioptrií
Osvětlení : halogenová žárovka 12V/10W , stálý jas
Pracovní stolek : oboustranný ( černobílý ) pracovní stolek se svorkami
Záruka: 36 měsíců

Binokulární mikroskopy
3-8 dni
Laboratórní mikroskopy

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.