PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Mikroskop Levenhuk 5 ST

Mikroskop Levenhuk 5 STMikroskop Levenhuk 5 ST
Kód zboží: 35321
Tento mikroskop je moderní aparát, který má vynikající využití v domácnosti i v odborné laboratoři.
Cena s DPH8580 Kč
Cena bez DPH7091 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Mikroskop Levenhuk 5ST je moderní přístroj , který má vynikající využití v domácnosti i v odborné laboratoři . Díky dlouhé pracovní vzdálenosti ( 160 mm , 6,3 palce ) tohoto laboratorního mikroskopu budete moci studovat vše , co si přejete , včetně geologických vzorků , šperků , hodinek , textilních výrobků , zemědělských produktů a dalších předmětů .
Optika tohoto moderního měřícího mikroskopu vykresluje vysoce kvalitní obraz pozorovaných předmětů , díky čemuž budou moci provést podrobné studie preparátů a přesné měření jejich rozměrů.
Pomocí okuláru WF10 a objektivů 2x a 4x nabízí tento laboratorní mikroskop zvětšení od 20x do 40x . Binokulární hlavice mikroskopu Levenhuk 5ST má sklon 60 stupňů , takže můžete preparáty pozorovat dlouhou dobu , aniž byste se unavili .
Mezipupilárnu vzdálenost binokulární hlavice je možné nastavit v rozsahu od 54 do 76 mm ( 2,1-3 palce ) , což dále zvyšuje pohodlí při pozorování . Zaostření obrazu se provádí otáčením makrošroub na těle mikroskopu . Potřebné osvětlení pro vaše pozorování zajišťují horní a dolní osvětlovací zdroje .
Pro daleko efektivnější pozorování lze pracovní stolek nastavit tak , aby byl otočen černou nebo bílou stranou nahoru , čímž se zvýší kontrast pozorovaného preparátu .
Souprava obsahuje: stereo mikroskop Levenhuk , binokulární hlavici s gumovými očnicemi , okulár 10x - 2 kusy , dva objektivy : 2x , 4x , silikonové pouzdro , pracovní stolek s černou a bílou stranou , pracovní stolek z matného skla , uživatelskou příručku a záruční list .

Technické parametry :

Zvětšení
: 20 - 40x
Hlavice : binokulární se sklonem 60 °
Mezipupilární vzdálenost v mm : 54-76
Pracovní vzdálenost v mm : 160
Zaostření : hrubé , 100 mm
Osvětlení : horní a dolní LED , proměnlivý jas
Osvětlení : přirozené
Pracovní stolek : oboustranný ( černobílý ) pracovní stolek se svorkami
Záruka: 36 měsíců
Binokulární mikroskopy
3-8 dni
Laboratórní mikroskopy

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.